Epic Games, Fortnite’ın Gelecek Sezonunun Oyuncuları 1. Bölüme Geri Döndüreceğini Doğruladı

Haftalarca süren oyun içi tanıtımlar ve daha fazlasından sonra Epic Games, Fortnite’ın gelecek sezonunun oyuncuları 1. Bölüm’e geri getireceğini resmen doğruladı. Fortnite yükleme ekranları, 1. Bölüm: 5. Sezon’a işaret eden gizli tarihleri ​​ve o sezon açılışından sahneleri saklıyor. mevcut sezonun haritasında oyuncular gelecek sezon Bölüm 4: Sezon 5’in herkesi Fortnite’ın eski bir bölümüne geri getireceğine […]

Epic Games, Fortnite’ın Gelecek Sezonunun Oyuncuları 1. Bölüme Geri Döndüreceğini Doğruladı

Haftalarca süren oyun içi tanıtımlar ve daha fazlasından sonra Epic Games, Fortnite’ın gelecek sezonunun oyuncuları 1. Bölüm’e geri getireceğini resmen doğruladı. Fortnite yükleme ekranları, 1. Bölüm: 5. Sezon’a işaret eden gizli tarihleri ​​ve o sezon açılışından sahneleri saklıyor. mevcut sezonun haritasında oyuncular gelecek sezon Bölüm 4: Sezon 5’in herkesi Fortnite’ın eski bir bölümüne geri getireceğine inanıyor; artık bunun gerçekleştiğini biliyoruz.

Bugünkü açıklama, Fortnite savaş otobüsünün bir görseliyle birlikte “Sprint (veya Mantle, sizin seçiminiz) Bölüm 1’e geri dönün… yakında görüşürüz 11.3.2023 #FortniteOG” yazan resmi Fortnite Twitter hesabı aracılığıyla geldi.

Gördüğünüz gibi yukarıdaki Tweet birçok kişinin spekülasyonunu doğruluyor: Fortnite, Bölüm 1 köklerine geri dönüyor. Resmi olarak onaylanmamış olsa da, son birkaç haftadaki teaserlara göre Bölüm 4: Sezon 5 haritasının Bölüm 1: Sezon 5 entegrasyonuna sahip olması muhtemeldir.

Fortnite Bölüm 4: Sezon 5, 3 Kasım’da başlıyor.

Mevcut bölüm hakkında daha fazla bilgi için Fortnite Bölüm 4: Sezon 4 hakkında bilmeniz gereken her şeyin özetini okuyun ve ardından bugün çıkacak olan Alan Wake 2 öncesinde Fortnite’ta Alan Wake olaylarını nasıl yeniden yaşayabileceğiniz hakkında bilgi edinin. Bundan sonra Alan Wake, Michael Myers ve Jack Skellington’ın battle royale’e katılmasıyla ilgili bu hikayeye bir göz atın.


Fortnite’ın bir sonraki nostaljik sezonuna mı atlıyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory