Erken Prime Day fırsatı: Amazon Echo Buds %30 indirimli

%30 TASARRUF EDİN: 5 Ekim itibarıyla Amazon Echo Buds şimdiye kadarki en düşük fiyat olan 34,99 dolara geriledi. Bu 15 dolarlık bir tasarruf demektir. Amazon’un Prime Big Deals Day’inin başlamasına bir haftadan az bir süre kaldı, ancak sabır en güçlü erdeminiz değilse şanslısınız çünkü Amazon’un zaten bazı ciddi anlaşmaları var. Yeni bir çift kulaklığa ihtiyacınız […]

%30 TASARRUF EDİN: 5 Ekim itibarıyla Amazon Echo Buds şimdiye kadarki en düşük fiyat olan 34,99 dolara geriledi. Bu 15 dolarlık bir tasarruf demektir.


Amazon’un Prime Big Deals Day’inin başlamasına bir haftadan az bir süre kaldı, ancak sabır en güçlü erdeminiz değilse şanslısınız çünkü Amazon’un zaten bazı ciddi anlaşmaları var. Yeni bir çift kulaklığa ihtiyacınız varsa Amazon Echo Buds tüm zamanların en iyi fiyatına geri döndü.

Prime üyeleri 34,99 $ karşılığında bir çift 2023 Amazon Echo Buds alabilirler. Bu, %30’luk bir tasarruf anlamına geliyor ve normal fiyat olan 49,99 dolardan 15 dolar düşüyor. Echo Buds’un daha önce bu fiyata düştüğünü görmüştük, Temmuz’daki Prime Day’den hemen önce. Ancak bu anlaşma daha da tatlılaşıyor: Prime üyeleri ayrıca Echo Buds ile Amazon Music Unlimited’a dört aylık ücretsiz erişime sahip oluyor, bu da 40 $ tasarruf sağlıyor.

AYRICA BAKINIZ:

Yeni Amazon Müzik özelliği hit şarkıları duygularla eşleştiriyor

Kablosuz Echo Buds, Bluetooth aracılığıyla bağlanır ve her kulaklıkta daha net iletişim için dahili bir mikrofon bulunur. En sevdiğiniz podcast’i çalmasını, Oreos sipariş etmesini veya bir iş görüşmesine katılmasını istemek için Echo Buds aracılığıyla Alexa ile sohbet edebilirsiniz. Echo Buds aynı anda bir tomurcuğu veya her ikisini birden kullanmanıza olanak tanıyan İkili Bağlantıya da sahiptir.

Tam şarjla Buds’ın beş saate kadar pil ömrü vardır; bu, Alexa özelliğini kapatıp uyumasına izin verirseniz altıya çıkar. Birlikte verilen şarj kutusuyla 20 saate kadar şarj edebilirsiniz. Kutudaki 15 dakikalık hızlı şarj, size ek olarak iki saat daha bekleme süresi kazandıracaktır.

Kardeş sitemiz PCMag (Mashable’ın yayıncısı Ziff Davis’e aittir) Echo Buds’ı inceledi Haziran ayında onlara mükemmel bir puan verdi ve uygun fiyatlarını ve “iyi bas derinliğini ve parlak tizlerini” belirtti.

Şarj tabanının, Echo Buds’ı satın aldığınızda dahil olmayan bir USB-C kablosu gerektirdiğini unutmayın. Ancak kutuda iki set silikon kulaklık kapağı bulunuyor. Siyah veya buzul beyazı renk seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Prime üyeleri Amazon Echo Buds’ı yalnızca 34,99 $ karşılığında alabilir ve 49,99 $ olan normal fiyattan %30 tasarruf edebilirler. Bonus olarak Amazon Music Unlimited’a dört ay ücretsiz erişim hakkına sahip olacaksınız.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow