Bu ısıtmalı omuz masaj cihazını 56 $ karşılığında satın alın

TL;DR: 19 Kasım itibarıyla bu Elektrotermal Titreşim Masajı Omuz Destek Kemerini yalnızca 55,97 $ karşılığında alın — %72 tasarruf edeceksiniz. Tatil sezonunun koşuşturmacasında, çılgınlıktan kurtulmanın ve stresi azaltmanın yollarını bulmak önemlidir. Bu Elektrotermal Titreşim Masajı Omuz Destek Kemeri, hedeflenen titreşim masajının ek faydasını sunarken omuzlarınıza rahatlatıcı bir rahatlama sağlamak için tasarlanmış yenilikçi bir çözümdür. Kara […]

Bu ısıtmalı omuz masaj cihazını 56 $ karşılığında satın alın

TL;DR: 19 Kasım itibarıyla bu Elektrotermal Titreşim Masajı Omuz Destek Kemerini yalnızca 55,97 $ karşılığında alın — %72 tasarruf edeceksiniz.


Tatil sezonunun koşuşturmacasında, çılgınlıktan kurtulmanın ve stresi azaltmanın yollarını bulmak önemlidir. Bu Elektrotermal Titreşim Masajı Omuz Destek Kemeri, hedeflenen titreşim masajının ek faydasını sunarken omuzlarınıza rahatlatıcı bir rahatlama sağlamak için tasarlanmış yenilikçi bir çözümdür. Kara Cuma öncesinde sadece 55,97 $ (normal 199,99 $) karşılığında satışta.

Sık sık omuz ağrınız, ağrınız veya rahatsızlığınız varsa bu kullanışlı destek kemeri sizin için olabilir. Sırtınızda ve omuzlarınızda stres taşıyorsanız ve uzun bir haftanın ardından rahatlamanın bir yolunu arıyorsanız da faydalı olabilir. Kablosuz olduğundan herhangi bir prize bağlı kalmayacaksınız, bu da istediğiniz gibi dolaşabileceğiniz veya oturabileceğiniz anlamına geliyor.

Masaj benzeri bir deneyim için ısıtma ve titreşim özelliğine sahip üç modu vardır. Ayrıca, ayarların yanlışlıkla değiştirilmesini önlemek için kullanımı kolay bir LED ekrana ve kilitleme düğmeli düğme kontrolüne sahiptir.

Kesimi ayarlanabilir olduğundan vücudunuza göre şekil alır. Ve pilin azaldığını size bildirmek için bip sesi çıkaracaktır. Isıtmalı omuz yastığı, uzatma kemeri, kullanım kılavuzu ve şarj etmek için USB kablosu alacaksınız.

Bu, hayatınızdaki oyuncu, profesyonel, kıdemli veya sporcu için düşünceli bir hediye olacaktır. Sevdiğiniz birine veya elbette kendinize, omuz gerginliğine veda etmesine ve yeni bir rahatlama düzeyini benimsemesine yardımcı olun.

Elektrotermal titreşim masajlı omuz destek kemerini 26 Kasım saat 23:59 PT’ye kadar kupon gerekmeden yalnızca 55,97 $ (normal 199 $) karşılığında alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory