Eski Çekimlerin Başlangıcı ve Konu Özeti Ortaya Çıktı

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet DCEU, Superman: Legacy’nin ayrıntılarının ortaya çıkmasıyla Aquaman ile sona eriyor ve DC’nin sinematik geleceği için umut veriyor. (100 karakter) Superman: Legacy’nin çekimleri Mart 2024’te başlayacak ve yeni serinin başlangıcı olacak. (88 karakter) Süpermen’in Kriptonlu kökenlerini […]

Eski Çekimlerin Başlangıcı ve Konu Özeti Ortaya Çıktı

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • DCEU, Superman: Legacy’nin ayrıntılarının ortaya çıkmasıyla Aquaman ile sona eriyor ve DC’nin sinematik geleceği için umut veriyor. (100 karakter)
  • Superman: Legacy’nin çekimleri Mart 2024’te başlayacak ve yeni serinin başlangıcı olacak. (88 karakter)
  • Süpermen’in Kriptonlu kökenlerini insan yetiştirme tarzıyla uzlaştırma yolculuğu, gelecek filmde merkez sahneye çıkıyor. (122 karakter)


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

DCEU’nun sonu yaklaşırken Aquaman ve Kayıp KrallıkJames Gunn’ın DCU yeniden başlatmasının ilk filminin olay örgüsü özeti ve çekim ayrıntıları, Süpermen: Mirasortaya çıktı. DCEU’nun en son tekliflerindeki mali ve kritik hayal kırıklıklarının ardından, artık tüm gözler DC’nin sinemadaki varlığını yeniden canlandıracak DCU’da. Baskı özellikle yoğun Süpermen: Miras yeni sinema serisinin standartları belirleyen ve gelecekteki izleyicileri heyecanlandıran ilk filmi.

Raporlara göre en yeni Superman filminin çekimleri Mart 2024’te başlayacak (via Çarpıştırıcı), günlük satırı aşağıdaki gibidir:

“Metropolis’te genç bir muhabir olan Superman, Kripton mirasını Clark Kent olarak yetiştirilme tarzıyla uzlaştırmak için bir yolculuğa çıkıyor.”

Söylemeye gerek yok, konu Superman’in hikayesini tasvir etmeye geldiğinde film tanıdık bir zeminde yürüyecek gibi görünüyor, ancak DC Studios eş-CEO’su Peter Safran bunun başka bir başlangıç ​​​​hikayesi olduğu fikrine karşı çıktı. Çekimler DCEU’nun sona ermesinden birkaç ay sonra başlayacak, bu da iki seri arasında önemli bir uçurum olacağı anlamına geliyor ve bu, yeniden başlatma seriyi yeniden canlandırmaya çalışmadan önce DC film alanına nefes alacak bol miktarda alan sağlayacak.

İlgili
2023 ve Sonrasında Gelecek Tüm DC Filmleri

2023’te hâlâ çıkacak 1 DC filmi var. Burada, vizyon tarihleri ​​de dahil olmak üzere WB tarafından geliştirilmekte olduğu onaylanan tüm yeni DC filmleri yer alıyor.


James Gunn’ın Superman: Legacy Hakkında Bildiğimiz Her Şey

David Corenswet, Superman logosunun ve DC Universe filmlerinin tanıtımının önünde

Süpermen: Miras Clark Kent’in (David Corenswet) hikayesini yeni bir bakış açısıyla yeniden anlatmayı amaçlayacak. Bu amaçla, DCU’nun ilk filminde Guy Gardner (Nathan Fillion), Mister Terrific (Edi Gathegi), Hawkgirl (Isabela Merced), Angela Spica/The Engineer (María Gabriela De Faría) gibi bazı sıra dışı karakterlerin yer alacağı zaten doğrulandı. ) ve Metamorpho (Anthony Carrigan). Bu karakterlere Superman’in ikonik rakibi Lex Luthor (Nicholas Hoult) ve Lois Lane (Rachel Brosnahan) da katılacak ve Clark Kent’in Lois Lane ile olan ilişkisi filmin olay örgüsünün merkezi bir bölümünü oluşturacak.

Şunu söylemek yeterli ki, film zaten henüz canlı aksiyon filmlerine getirilmeyen oldukça heyecan verici karakterlerle dolu, bu da hepsinin olay örgüsüne nasıl uyum sağlayacağına dair soruları uyandırıyor. Şu anki haliyle özet oldukça sıradan ancak filmin, filmden çok ilham aldığı söyleniyor. All-Star Süpermen Ölmekte olan bir Süpermen’in, Güneş’i onarmak için Dünya’dan ayrılmadan önce bir dizi akıllara durgunluk veren başarıları üstlendiği çizgi roman dizisi. Bunu söylemek muhtemelen güvenlidir Süpermen: Miras Superman’in ölümüyle sonuçlanmayacak ama filmin eleştirmenlerce beğenilen ilham kaynağı, heyecan için pek çok neden sunuyor.

Kaynak: Çarpıştırıcı

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow