Eski Disney Yöneticisi, ‘Quantumania’daki Gurur Bayraklarının Victoria Alonso’nun Kovulmasına Yol Açtığı yönündeki Suçlamalar Üzerine Mücadele Ediyor

Kayla Oaddams/WireImage Kötü bir filmin bir stüdyo için ne kadar büyük bir fark yaratabileceği. Bir zamanlar kurşun geçirmezken, artık dünya çapında değişmez başarının cilasında büyük çatlaklar var. Marvel Sinematik Evreni (MCU), ezici performansı sayesinde Karınca Adam ve Yaban Arısı: Kuantum. Daha da kötüsü, eski Disney yöneticisinin kovulması victoria alonso filmde görünen Gurur bayrakları suçlanıyor. Ancak […]

Eski Disney Yöneticisi, ‘Quantumania’daki Gurur Bayraklarının Victoria Alonso’nun Kovulmasına Yol Açtığı yönündeki Suçlamalar Üzerine Mücadele Ediyor

Kayla Oaddams/WireImage

Kötü bir filmin bir stüdyo için ne kadar büyük bir fark yaratabileceği. Bir zamanlar kurşun geçirmezken, artık dünya çapında değişmez başarının cilasında büyük çatlaklar var. Marvel Sinematik Evreni (MCU), ezici performansı sayesinde Karınca Adam ve Yaban Arısı: Kuantum. Daha da kötüsü, eski Disney yöneticisinin kovulması victoria alonso filmde görünen Gurur bayrakları suçlanıyor. Ancak yeni bir makale, durumun böyle olmadığını söylüyor.

Filmin vizyona girmesinden yaklaşık bir ay sonra, eşcinsel bir Latin olan Alonso, MCU’da derin bir dalış yaptığı için Disney tarafından kovuldu. New Yorklu. Bundan önce, Disney’in VFX sanatçılarını fazla çalıştırdığına ve tüm kaynaklarını boşa harcadığına dair haberler çıktı. Kara Panter 2bu da şu anlama geliyordu Kuantum acı çekerdi.

New Yorklu bazı VFX sanatçılarıyla konuştu, biri “[Disney has] fikirlerini oldukça geç değiştirme eğilimi ve etkilerde tüm ısıyı aldığımız yer burasıdır. Hareket yakalama takımlarıyla ilgili bazı sorunlar da var. aktörler oyunsonu zamanda yolculuk sahnesinde mocap kostümler giydi, bu da VFX sanatçılarının kostümleri üzerinde çalışması gerektiği anlamına geliyordu.

VFX sanatçısı, “Kostümleri giyebilirlerdi ve milyarlarca kat daha kolay olurdu,” dedi. Ne olursa olsun, Alonso bu sorun için günah keçisi ilan ediliyor gibiydi. Alonso’nun Disney’in Florida “Eşcinsel Deme” yasasını nasıl ele aldığını eleştirdiği ve ardından bir sokak sahnesindeki gurur bayraklarını düzenlemeyi reddettiği söylentileri dolaştı. Kuantum.

Eski bir yönetici, suçlamaların “inandırıcı olmadığını” söyledi. Yirmi yıldır Çin, Rusya ve Ortadoğu bizden ne istiyorsa onu yapıyoruz.” Alonso’nun avukatları, Disney’i anlatı nedeniyle tehdit etti ve Alonso kazanmak milyon değerinde bir anlaşma.

Alonso, Marvel’da 2006 yılında görsel efektler ve post prodüksiyon şefi olarak başladı. Stüdyo yapımı hitinde etkili oldu Demir Adam 2008’de ve onu takip eden bir dizi film. Şimdi nereye ineceği hakkında henüz bir haber yok, ama sizi haberdar etmeye devam edeceğiz.

Yazar hakkında

John Silman

John Silman

Jon Silman bir stand-up komedyeni ve inatçı bir gazete muhabiridir (bekleyin, o eski bendim). Şimdi çoğunlukla Brie Larson ve MCU’nun o ‘Black Adam’ filminin yaptığından daha hızlı burun dalışı yaptığı hakkında yazıyor. Bir Zelda dövmesi (yani Link) ve ‘Below Deck’ şovuna karşı doyumsuz bir sevgisi var.

Teknory