Gladyatör Yıldızı, 24 Yıl Sonra Ridley Scott’ın Devam Filmine Dönüşün “Çılgın” Deneyimini Yansıtıyor

Özet Gladyatör 2 Orijinal filmden 20 yıl sonra nihayet bu yıl sinemalarda gösterime girecek. Devam filminde, geri dönen birçok oyuncu kadrosunun yanı sıra seriye yeni eklemeler de yer alacak. Connie Nielsen’a göre oyuncularla yönetmen Ridley Scott’ın yeniden bir araya gelmesi duygusal ve ayrıcalıklı oldu. Yirmi yılı aşkın bir süre sonra, uzun zamandır beklenen Gladyatör 2 […]

Gladyatör Yıldızı, 24 Yıl Sonra Ridley Scott’ın Devam Filmine Dönüşün “Çılgın” Deneyimini Yansıtıyor

Özet

  • Gladyatör 2 Orijinal filmden 20 yıl sonra nihayet bu yıl sinemalarda gösterime girecek.
  • Devam filminde, geri dönen birçok oyuncu kadrosunun yanı sıra seriye yeni eklemeler de yer alacak.
  • Connie Nielsen’a göre oyuncularla yönetmen Ridley Scott’ın yeniden bir araya gelmesi duygusal ve ayrıcalıklı oldu.


Yirmi yılı aşkın bir süre sonra, uzun zamandır beklenen Gladyatör 2 nihayet bu yılın sonlarında sinemalarda gösterime girmesi planlanıyor. İlk filmin vizyona girmesinden kısa bir süre sonra yönetmen Ridley Scott tarafından teklif edilen serinin bir sonraki filmi uzun zamandır üzerinde çalışılıyor. Devam filmi, ilk filmdeki olaylardan 20 yıl sonra geçmesine ve orijinal başrol oyuncusu Russell Crowe’un olmamasına rağmen, Connie Nielson gibi geri dönen oyuncuların yanı sıra Paul Mescal, Pedro Pascal ve Denzel Washington gibi seriye yeni eklenen oyuncular da yer alacak.

Projenin yapımı uzun yıllar sürerken, oyuncu kadrosunun ve Ridley Scott’ın bu kadar uzun süre sonra yeniden bir araya gelmesi sette bazı duygulara yol açacaktı. yakın zamanda Ekran Rantı hakkında röportaj Rol yapmaConnie Nielsen’ın başrolde olduğu yeni bir gerilim filmi olan oyuncu, Ridley Scott ve oyuncu kadrosuyla tekrar çalışmanın nasıl bir his olduğunu anlattı. Gladyatör 2. Aşağıdaki alıntının tamamına göz atın:

Connie Nielsen: Çok güzeldi. Bu çok çılgıncaydı ve büyük bir ayrıcalıktı. Ayrıcalık kelimesini söyleyip duruyorum ama hissettiğim bu. Aynı zamanda süper duygusaldı. Oradaki kelimelerle boğuşuyorum. Çılgın ve muhteşemdi.

İlgili
Gladyatör 2: Çıkış Tarihi, Oyuncular, Hikaye ve Bildiğimiz Her Şey

Orijinal Gladyatör’den 20 yıldan fazla bir süre sonra devam filmi geliyor. Gladyatör 2’nin çıkışı, oyuncu kadrosu ve hikayesi hakkında bildiğimiz her şeyi burada bulabilirsiniz.


Gladyatör 2, Ridley Scott’ın İhtiyaç Duyduğu Geri Dönüştür

Yirmi yılı aşkın bir süredir bu devam filmi için beklentiler artıyor ve tabii ki bu filmin iyi bir şekilde yürütülmesi ve bu kadar bekledikten sonra başarıya ulaşması hayranlar için önemli. Ancak bu aynı zamanda yönetmen Ridley Scott’ın kariyerinde de önemli bir an ve iyisiyle kötüsüyle gelecek olanın büyük bir habercisi olabilir. Genel orta düzey sürümden sonra Napolyon, Gladyatör 2 Gişede ve eleştirmenlerin gözünde başarılı olmak Scott için çok önemli bir an olacak ve kariyerindeki bir miktar çöküşün ardından değerli bir geri dönüş görevi görecek.

İlk filmin ne kadar iyi karşılandığı ve Neilsen’in oyuncularla ve yaratıcı ekiple yeniden bir araya gelmenin heyecanıyla birleştiğinde filmin geleceği parlak görünüyor. Zaman atlaması ve eski ile yeni karakterlerin harmanlanmasıyla, Ridley Scott’ın projeyle neler başarabileceği konusunda büyük bir potansiyel var. Daha somut ayrıntıların çoğu Gladyatör 2 hala gizli, bu yüzden hayranların devam filminden ne bekleyeceğini tahmin etmek zor, ancak Neilsen’in coşkusu bir göstergeyse, bu yılın ilerleyen dönemlerinde sabırsızlıkla bekleyecek çok şey olabilir.

Gladyatör 2 22 Kasım’da sinemalarda gösterime girecek.

Gladyatör 2 Temp <a href=film Logosu” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/08/gladiator-2-temp-movie-logo.jpg”/>
Gladyatör 2

Yayın tarihi
22 Kasım 2024

Değerlendirme
Henüz derecelendirilmedi

Stüdyo(lar)
Paramount Pictures, Universal Pictures, Scott Free Productions, Red Wagon Entertainment

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow