Ev Güvenlik Kamerası Kurmak İçin En Kötü Noktalar

Mülkünüzün içinde veya çevresinde kötüye kullanımın videoya kaydedilmesini sağlayan gizli güvenlik sistemleri kurmak cazip gelebilir. Bununla birlikte, bu tür bir gizli güvenlik (açık önlemlerin aksine), yalnızca dar bir kullanım durumları bandında değerlidir. Örneğin, polis soruşturmaları, emir komuta zincirindeki uyuşturucu kaçakçılarını takip etmek için gizli kayıt ekipmanı kullanabilir. Açık bir veri yakalama operasyonu, tüm grubu gözetleme […]

Ev Güvenlik Kamerası Kurmak İçin En Kötü Noktalar

Mülkünüzün içinde veya çevresinde kötüye kullanımın videoya kaydedilmesini sağlayan gizli güvenlik sistemleri kurmak cazip gelebilir. Bununla birlikte, bu tür bir gizli güvenlik (açık önlemlerin aksine), yalnızca dar bir kullanım durumları bandında değerlidir. Örneğin, polis soruşturmaları, emir komuta zincirindeki uyuşturucu kaçakçılarını takip etmek için gizli kayıt ekipmanı kullanabilir. Açık bir veri yakalama operasyonu, tüm grubu gözetleme konusunda uyaracak ve çabayı boşa çıkaracaktır.

Ev güvenliği alanında, olası bir davetsiz misafirin çabalarını boşa çıkarmak amaçtır. Bir güvenlik sistemi, gözetleme görüntülerini yakaladığınızı garanti etmeye çalışmak yerine, evinizin savunma kaslarının bir esnemesi olarak çalışmalı ve ilk etapta bir ihlali önlemelidir. Çok çeşitli araştırmalar, görünür gözetleme altyapısının hırsızlık gibi planlı suç faaliyetlerini önlemede oldukça etkili olduğunu göstermektedir.

Kameralarınızı saklamak yerine, evinizin etrafındaki dış ışıkların altına veya hemen yanına yerleştirin. Bu, onları evinizin etrafındaki herhangi bir noktadan oldukça görünür kılar: Kamera sizi görebiliyorsa, siz de onu görebilir ve göreceksiniz.

Teknory