Evet, Diablo 4’ün başlangıçta ve ikinci sezon boyunca yaşam kalitesinde iyileştirmeler alacağı açık.

Blizzard bunu doğruladı Diablo 4 ikinci sezon boyunca yaşam kalitesi iyileştirmeleri alacak. Yakın zamanda Diablo 4 Blog yazısı 4 Ekim’de yaklaşan bir geliştirici güncellemesi canlı yayınının duyurulması, toplulukta yeni güncellemelerin ne zaman geleceği konusunda kafa karışıklığına neden olmuş gibi görünüyor (üzerinden) OyunlarRadar). Görünen o ki, gönderide kullanılan bazı dil, bazı hayranların ikinci sezonun yayınlandığında herhangi […]

Evet, Diablo 4’ün başlangıçta ve ikinci sezon boyunca yaşam kalitesinde iyileştirmeler alacağı açık.

Blizzard bunu doğruladı Diablo 4 ikinci sezon boyunca yaşam kalitesi iyileştirmeleri alacak.

Yakın zamanda Diablo 4 Blog yazısı 4 Ekim’de yaklaşan bir geliştirici güncellemesi canlı yayınının duyurulması, toplulukta yeni güncellemelerin ne zaman geleceği konusunda kafa karışıklığına neden olmuş gibi görünüyor (üzerinden) OyunlarRadar).

Görünen o ki, gönderide kullanılan bazı dil, bazı hayranların ikinci sezonun yayınlandığında herhangi bir güncelleme almayacağına inanmasına neden oldu, ancak topluluk yöneticisi Adam Fletcher oyunun özellikleri hakkında açıklamalarda bulundu. alt düzenleme durumun böyle olmadığını ve sezon başında ve sezon boyunca yaşam kalitesi iyileştirmelerinin ekleneceğini söyledi.

“Blogda bazı sorular gördüğüm ve açıklığa kavuşturmak istediğim bir satır var: ‘Geliştirici Güncellemesi canlı yayını, 2. Sezon boyunca gelecek birçok yaşam kalitesi güncellemesinin de ayrıntılarını veriyor.’ Bu, sanki yaşam kalitesinde değişimlerin başlangıçta değil, sadece sezon boyunca olacağı şeklinde yorumlanıyordu” dedi Fletcher.

“Sezon başında önemli miktarda değişiklik yapacağımızı ve bunun hakkında 4 Ekim’de konuşacağımızı söyleyeceğim. Ancak aynı zamanda 2. Sezon boyunca daha sonraki güncellemeler için de daha fazla taahhütte bulunacağız ve bunları paylaşacağız. Bunlardan ilki 10 Ekim’de BlizzCon’da yayınlanacak ve daha fazlası olacak.”

İşte burada, ikinci sezon yayınlandığında çok ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri beklemek konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Diablo 4 Kan Sezonu PC, PS5 ve Xbox Series X|S için 17 Ekim’de yayınlanacak. Yeni sezona yalnızca birkaç hafta kaldı ve yepyeni bir görev serisi, yeni vampir güçleri ve beş yeni oyun sonu boss dövüşü içerecek. Ayrıca yeni bir karakter ve vampir avcısı olan Erys’i de seslendirecek. Ebediler Ve Çılgın Zengin Asyalılar aktör Gemma Chan.

Zindanlarda dolaşan RPG’nin geleceğine gelince, Blizzard şunu açıkladı: Diablo 4 sezonluk içerik ve güncellemelerin yanı sıra yıllık genişletmeler de alacak. Genel menajer Rod Fergusson geçenlerde bir röportajda oyun için “yıllarca” sürecek planların olduğunu ve takımın “geleceğe giden hikayelere” sahip olduğunu söyledi.

Daha fazlası için listemize göz atın en iyi RPG’ler PC’de ve konsolda oynayabilirsiniz, ayrıca en iyi bilgisayar oyunları şu anda mevcut.

Teknory