Bu taşınabilir 1 TB sabit sürücüde %10 tasarruf edin

TL;DR: 9 Haziran itibarıyla bu 1 TB Taşınabilir Harici Sabit Sürücüyü edinin(yeni bir sekmede açılır) yalnızca 56,99 ABD Doları için — bu %10 indirim anlamına gelir. Değerli anılarınızı bulutta tutmak uygun olabilir, ancak güvenli ve kullanımı kolay mı? Yıllar içinde biriken aylık depolama ücretlerine ek olarak, depolanan dosyalarınıza erişmek bir tutam zor olabilir. İyi, eski […]

Bu taşınabilir 1 TB sabit sürücüde %10 tasarruf edin

TL;DR: 9 Haziran itibarıyla bu 1 TB Taşınabilir Harici Sabit Sürücüyü edinin(yeni bir sekmede açılır) yalnızca 56,99 ABD Doları için — bu %10 indirim anlamına gelir.


Değerli anılarınızı bulutta tutmak uygun olabilir, ancak güvenli ve kullanımı kolay mı? Yıllar içinde biriken aylık depolama ücretlerine ek olarak, depolanan dosyalarınıza erişmek bir tutam zor olabilir. İyi, eski moda harici sabit disklerin işe yarayabileceği yer burasıdır.

Bu taşınabilir harici sabit sürücü ile fotoğraflarınıza, videolarınıza ve önemli dosyalarınıza her zaman erişebildiğinizden emin olun. Düşük fiyata 1 TB depolama alanı yakalayın(yeni bir sekmede açılır) sınırlı bir süre için 56,99 ABD doları (kayıtlı 63,99 ABD doları).

Bu ısıya dayanıklı sabit sürücü sağlam, tamamen alüminyum bir tasarıma sahiptir, ancak şık ve ultra kompakt boyutuna aldanmayın. 1TB depolama kapasitesi, en önemli dosyalarınızı barındırabilmenizi sağlayarak bilgisayarınızda değerli alandan tasarruf etmenizi sağlar.

USB 3.0 teknolojisi sayesinde dosyaları bu sabit sürücüye ve sürücüden aktarmak daha kolay olamazdı(yeni bir sekmede açılır). Hem Windows hem de Mac bilgisayarlarla çalışır ve hazır olduğunuzda sabit sürücüde depolamak istediğiniz öğeleri sürükleyip bırakabilirsiniz. Ayrıca tak ve çalıştır uyumludur, bu nedenle harici bir güç kaynağı veya herhangi bir yazılım yüklemesi olmadan kullanıma hazırdır.

Bu 1TB Taşınabilir Harici Sabit Sürücü ile en önemli dosyalarınızın güvende olduğundan emin olun(yeni bir sekmede açılır)şimdi yalnızca 56,99 ABD doları (kayıtlı 63,99 ABD doları).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory