Ex Machina, Kalıtsal Film Distribütörü A24, Death Stranding Filmi İçin Kojima Productions ile Ortaklık Yapıyor

Kojima Productions, film distribütörü A24 ile ortaklık kurdu Eski Makine Ve Kalıtsal2019 yapımı Death Stranding’in canlı aksiyon uyarlaması üzerine. Death Stranding’in yönetmeni Hideo Kojima’nın “film uyarlamasının yapımı, denetimi, çizimi, tasarımı ve içeriğiyle derinden ilgilendiğini” ancak yönetmen sorumluluğunu üstlenmediğini açıklamasıyla birlikte uzun metrajlı bir film uyarlaması üzerinde çalışılıyor. Artık resmi A24 web sitesindeki tişört açıklaması sayesinde […]

Ex Machina, Kalıtsal Film Distribütörü A24, Death Stranding Filmi İçin Kojima Productions ile Ortaklık Yapıyor

Kojima Productions, film distribütörü A24 ile ortaklık kurdu Eski Makine Ve Kalıtsal2019 yapımı Death Stranding’in canlı aksiyon uyarlaması üzerine. Death Stranding’in yönetmeni Hideo Kojima’nın “film uyarlamasının yapımı, denetimi, çizimi, tasarımı ve içeriğiyle derinden ilgilendiğini” ancak yönetmen sorumluluğunu üstlenmediğini açıklamasıyla birlikte uzun metrajlı bir film uyarlaması üzerinde çalışılıyor.

Artık resmi A24 web sitesindeki tişört açıklaması sayesinde Kojima Productions’ın filmi gerçekleştirmek için A24 ile iş birliği yaptığını biliyoruz.

“Resmileşti: Hideo Kojima’nın beğenilen video oyunu Death Stranding’in canlı aksiyon uzun metrajlı film uyarlaması için Kojima Productions ile ortaklık kurduk.” gömleğin açıklaması okur.

Gömlek henüz satın alınamıyor ancak şöyle görünüyor:

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi gömleğin altında A24 logosu ve Death Stranding şeritleri aşağıya doğru sarkıyor. Harika görünüyor ve satışa sunulduğunda 40 dolara mal olacak. A24’ün web sitesinde “yakında” olacağı belirtiliyor.

Bu tişört açıklaması, A24 x Kojima Productions ekibi hakkındaki söylentileri yaymış olsa da, resmi A24 veya Kojima Productions (veya Kojima’nın kendisi) kanalları bunu henüz onaylamadı. Ancak Kojima’nın A24 filmlerine olan sevgisi ve A24’ün tipik olarak yaptığı film türleri göz önüne alındığında, A24 canlı aksiyon Death Stranding filmi için mükemmel bir seçim gibi görünüyor.

Daha fazlasını öğrenmek için beklerken okuyun oyun Bilgilendiricisi Death Stranding incelemesini yapın ve ardından neden bir tane olduğuna dair bu görüşü okuyun oyun Bilgilendirici editör bunun son neslin en iyi oyunlarından biri olduğunu düşünüyor. Bundan sonra Death Stranding 2 duyuru fragmanını izleyin.


Canlı aksiyon Death Stranding filmi için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow