Path of Exile 2 artık tamamen bağımsız bir oyun ve Haziran 2024’te kapalı betası planlanıyor

Merakla beklenen devam filmi Sürgün Yolu 2 ertelendi. Aksiyon-RPG’nin bu yılın sonlarında çıkması beklenirken, geliştirici Grinding Gear Games, oyunun Haziran 2024’e kadar kapalı beta testine bile hazır olmayacağını doğruladı. Sordu Eurogamer projenin ve orijinal beta testinin neden ertelenmesi gerektiğini söyleyen yönetmen Jonathan Rogers, “Bu pek çok şey. Ben de herkesten çok 2023 beta tarihini umuyordum. […]

Path of Exile 2 artık tamamen bağımsız bir oyun ve Haziran 2024’te kapalı betası planlanıyor

Merakla beklenen devam filmi Sürgün Yolu 2 ertelendi.

Aksiyon-RPG’nin bu yılın sonlarında çıkması beklenirken, geliştirici Grinding Gear Games, oyunun Haziran 2024’e kadar kapalı beta testine bile hazır olmayacağını doğruladı.

Sordu Eurogamer projenin ve orijinal beta testinin neden ertelenmesi gerektiğini söyleyen yönetmen Jonathan Rogers, “Bu pek çok şey. Ben de herkesten çok 2023 beta tarihini umuyordum. Dürüst olmak gerekirse, bunu yapabileceğimizi düşünmekle son derece saftık. daha önce sahip olduğumuz tarihlere ulaşacaktık.”

Haberi tatlandırmak için ekip bunu onayladı Sürgün Yolu 2 – için bir genişleme olarak başlayan Sürgün yolu ayrı, bağımsız bir oyun haline gelmeden önce – 7 Haziran 2024’ten itibaren kapalı beta testi sunacak ve test “kesinlikle aylar sürecek”.

“Ve neye göre [the beta testing] olacak: oyun olacak, tüm oyun. Bu sadece ‘ah işte ilk perde’ ya da bunun gibi bir şey olmayacak – bu oyun olacak.

“Beta, kalan denge hatalarını düzeltmemiz için son şansımız olacak” diye ekledi. “Aksiyon-RPG toplulukları, oyun yayınlandıktan sonra denge değişiklikleri söz konusu olduğunda oldukça ciddi bir iştir – bu konuda gerçekten dikkatli olmalısınız. bu işlerin hepsini batır.”

Cat’in geçtiğimiz günlerde bizim için özetlediği gibi, Diablo 4, Sürgün yolu muadilinden daha ayrıntılı bir deneyim sunar. kar fırtınası Eğlence.

Açıkça karanlık fantazi aleminde olmasına rağmen, Sürgün Yolu 2 kendini diğerlerinden ayırır Diablo 4kendine özgü sanat tarzı daha İncil’deki motifler yerine HP Lovecraft’tan koparılan korkunç korkuya odaklanarak Şeytan.

Ancak Grinding Gear Games, türün temel öğelerini anlamlı bir şekilde yinelemeyi başarırsa, yaklaşan oyunu son yılların en iyi RPG’leri arasında bir yer kazanabilir.

Teknory