Ezra Miller, James Gunn’ın Yeni DCU’sunda Flash Olarak Devam Edebilir

Ev film Haberleri Ezra Miller, James Gunn’ın Yeni DCU’sunda Flash Olarak Devam Edebilir Yeni bir rapor, Ezra Miller’ın solo filminden sonra James Gunn’ın yeni DC Evreninde Barry Allen, diğer adıyla The Flash olarak rol almaya devam edebileceğini ortaya koyuyor. Ezra Miller rolüne devam edebilir Flaş solo filmlerinden sonra James Gunn’ın yeni DC Evreninde. Ekim 2014’te […]

Ezra Miller, James Gunn’ın Yeni DCU’sunda Flash Olarak Devam Edebilir

Yeni bir rapor, Ezra Miller’ın solo filminden sonra James Gunn’ın yeni DC Evreninde Barry Allen, diğer adıyla The Flash olarak rol almaya devam edebileceğini ortaya koyuyor.


Ezra Miller rolüne devam edebilir Flaş solo filmlerinden sonra James Gunn’ın yeni DC Evreninde. Ekim 2014’te duyurulmasına rağmen, Flaş filmin sinemalara girmesi yaklaşık on yıl sürdü. Miller, Scarlet Speedster rolünde, Flaş çok sayıda geliştirme aşamasından geçmiştir. Başlangıçta geçen yıl piyasaya sürülmesi planlanan Warner Bros. Discovery, Flaş kısmen post prodüksiyon nedenlerinden dolayı 2023 yazına kadar. Ancak filmle ilgili bir başka hararetli durum, Miller’ın 2022’de çok sayıda yasal tartışması oldu. Miller akıl sağlığı tedavisi görmüş ve alenen özür dilemiş olsa da, Flaş DCU için hala tartışmalı bir başlık olmuştur.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Olarak Flaş film yolda, Miller’ın franchise ile potansiyel geleceği hakkında yeni bir rapor ortaya çıktı. Göre film/news/dwayne-johnson-dc-exit-black-adam-superman-failed-plan-1235478867/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilikçeşitli Warner Bros. yöneticilerinin “Oyuncu ile devam etmeye uygun” sonrasında Flaş. Söz konusu yöneticilerin CEO David Zaslav mı yoksa Warner Bros. Pictures’ın başkanları Michael De Luca ve Pam Abdy mi olduğu belli değil. Yasal sorunlarına rağmen Miller’ın solo filmden sonra Barry Allen’ı canlandırmaya devam edip etmeyeceği konusunda bir belirsizlik vardı. Bu hikayeyi yayınladığı sırada, ne Miller, temsilcileri ne de Warner Bros. Discovery’deki herhangi biri rapor hakkında yorum yapmadı.

İLGİLİ: Kesilen veya Reddedilen Her Flash film Cameo


Bu, James Gunn’ın Yeni DCU’su İçin Ne Anlama Gelebilir?

Flash filmi Ezra Miller

Warner Bros. yöneticilerinin Zaslav, De Luca ve Abdy dışında herhangi biri olması, Miller’ın takımda kalacağını garanti etmez. James Gunn’ın DCU’su görünüşte bir tür yeniden başlatmaya yönelirken, bu aynı zamanda franchise’da kullandıkları sürüm olarak Miller’s Flash’ı da ekarte edebilir. Henry Cavill Superman olarak çıktığından beri, Man of Steel’i canlandıracak yeni bir yıldız arıyorlar. Gal Gadot’un Wonder Woman’ı şimdiye kadar yerinde kalmasına rağmen Gunn, yeni bir Diana Prince’i seçip seçmeyeceğini de belirtmedi. Şu anda DCU’dan farklı bir karakter olarak dönebilecek tek aktör, AquamanJames Momoa, muhtemelen Lobo olarak.

Bir sonraki Justice League için esasen farklı oyuncular seçiyorlarsa, Miller’ın bundan sonra geri dönmesi mantıklı olmayacaktır. Flaş film. Dikkate alınması gereken bir nokta da, Miller’ın geri dönmesine açık görünen bu yöneticiler olarak ne Gunn ne de Peter Safran’dan bahsedilmiş olmamasıdır. Olsa bile Flaş gişede harika iş çıkarıyor, Gunn, hayranların yeni DCU’dan beklemesi gereken bir sıfırlama olduğunu belirtti. Daha fazlası için mantıklı olmasının tek yolu Flaş Miller ile filmler, Elseworlds yaklaşımını yaparlarsa. “Eski” DCU, bir noktada, ana DC kanonunun dışında bir evren olduğu Arrowverse’in yaptığı gibi var olabilir.

Gunn’ın yeni DCU’suna ne olursa olsun, Miller’s Flaş DC Studios’un açık olduğu bir yön buysa, franchise bunun dışında var olabilir. Elseworlds filmleri üzerinde çalışılırken, Miller’ın DC ikonu olarak bitirilip bitirilmeyeceği konusunda rol oynayabilecek bir kamuoyu itibarı var. Akıl sağlığı tedavisi ve halktan özür dilemelerine rağmen bu, DC Studios’un Miller ile çalışmaya devam etmesi için yeterli olmayabilir. DC Studios’un bakış açısından, The Flash’a yeni bir başlangıç ​​yapmayı ve hatta Barry’den başka birini kullanmayı tercih edebilirler. Şimdilik, Miller görülecek Flaş Batman’in birden çok versiyonunu ve Supergirl’ün yeni bir sinematik versiyonunu da içerecek olan bu yaz filmi.

DAHA: Flash’ın Zod Dönüşü Büyük Bir DCU Retcon Kuruyor

Kaynak: film/news/dwayne-johnson-dc-exit-black-adam-superman-failed-plan-1235478867/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory