Bir Örümcek Adam Yan Filmi Daha Hayal Kırıklığı Yaratan Bir Güncelleme Aldı

Özet Sony’nin Örümcek Adam Evreni, Morbius’a yönelik kötü eleştiriler ve geliştirme aşamasında kalan birçok proje nedeniyle karakterlerini hayata geçirmekte zorlandı. Silver Sable filmi resmi olarak iptal edilmiş gibi görünüyor ve projeye bağlı bir yazar, Sony’nin şu anda bu konuda ilerleme kaydetmediğini belirtti. Silver Sable filminin neyle ilgili olduğu hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak başlangıçta […]

Bir Örümcek Adam Yan Filmi Daha Hayal Kırıklığı Yaratan Bir Güncelleme Aldı

Özet

  • Sony’nin Örümcek Adam Evreni, Morbius’a yönelik kötü eleştiriler ve geliştirme aşamasında kalan birçok proje nedeniyle karakterlerini hayata geçirmekte zorlandı.
  • Silver Sable filmi resmi olarak iptal edilmiş gibi görünüyor ve projeye bağlı bir yazar, Sony’nin şu anda bu konuda ilerleme kaydetmediğini belirtti.
  • Silver Sable filminin neyle ilgili olduğu hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak başlangıçta Sable ile Black Cat’in bir araya geldiği Silver and Black adlı bir projenin parçasıydı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Sony’nin Örümcek Adam Evreni Marvel film dünyasında kendine yer açmaya devam ediyor ancak bir proje var: Gümüş Samuryeni bir güncellemeden sonra resmen ölmüş gibi görünüyor. Sony, ilk Spider-Man spin-off’uyla başarıya ulaştı – Zehir – ancak paylaşılan evren, diğer karakterlerinden bazılarını hayata geçirmekte zorlandı. Morbius kötü eleştirilere maruz kaldı ve iki Spider-Man projesi daha yolda – 2024 Madam Webb Ve Avcı Kraven. Ancak planlanan diğer birçok Sony Spider-Man Universe filminin yapımında ne olduğu belirsiz olduğundan geliştirme aşamasında kaldı. Ölü, Hipno Dolandırıcı, büyük ikramiye, ve birkaç kişi daha.

Şimdi, hakkında yeni bir güncelleme Gümüş Samur filmin tamamen iptal edildiğini kuvvetle gösteriyor. Lindsey Anderson Beer daha önce filme yazar olarak dahil olmuştu ancak yakın zamanda onunla konuştu. Comicbook.comSony’nin şu anda projede ilerleme kaydettiğine inanmadığını açıkladı. Nispeten kısa bir süre için eklendiği için hikayede bilmediği daha çok şey olsa da, bu güncelleme, Sony’nin birkaç yıldır proje hakkında bilgi eksikliğiyle birleşerek filmin geleceğine dair kasvetli bir tablo çiziyor. Aşağıda Beer’in tam alıntısını okuyun:

“[Silver Sable] Sony’nin baktığı bir şeydi ve bildiğim kadarıyla şu anda geliştirilmiyor. O zamanlar bunu başka bir projeye atlamak zorunda kaldım. Ben sadece bu konudaydım – insanlar yazarları işe alıyor, buna ‘haftalık’ deniyor, onlara yardım ediyordum. Ama evet, emin değilim.”

Silver Sable Filminin Konusu Neydi?

Sony’nin ne olduğu hakkında pek bir şey bilinmiyor Gümüş Samur meyvesini vermiş gibi görünecekti. Ancak proje ilk olarak şu şekilde başladı: Gümüş ve Siyahİki solo projeye bölünmeden önce hem Silver Sable hem de Black Cat’in başrol oynadığı film. Bildirildiğine göre, Gümüş ve Siyah Sable’ın hükümet desteğiyle Felicia Hardy’nin, yani Kara Kedi’nin peşine düşmesini öne çıkaracaktı, dolayısıyla solo filmi bu hikayeyi farklı bir hedefle takip edecek şekilde yeniden düzenlenmiş olabilir. Kiralık bir paralı asker olarak Silver Sable, mantıksal olarak herhangi bir sayıda Marvel kahramanı veya kötü adamla karşı karşıya gelebilir. Örümcek Adam en heyecan verici seçenek olabilirdi, ancak ağ fırlatıcının hala Sony’de görünmediği göz önüne alındığında Zehir evren filmleri, muhtemelen ciddi olarak düşünülmüyordu.

İlgili: 12 Örümcek Adam Filminin Tamamı Sıralandı

Üstelik, Gümüş ve Siyah bir avuç tanınmış Marvel kötü adamını içerecek şekilde ayarlandı. Silver Sable ve Black Cat’in yolları, Scorpion ve Tarantula için dış kostümler geliştiren Mendel Stromm ile kesişirdi. Bu kötü adamlardan bazılarının yeniden işlenmiş olması mümkün. Gümüş Samurhenüz resmi bir onay çıkmamasına rağmen. Sable, Peter Parker’ın olmadığı bir filme özellikle çok uygun görünen bir Örümcek Adam kötü adamı, bu nedenle Sony’nin bu konudaki çalışmalarını yeniden alevlendirip alevlendirmeyeceğini zaman gösterecek. Gümüş Samur gelecekte bir zaman ya da değil.

Kaynak: Comicbook.com

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory