Marshall hoparlörler ve kulaklıklar Amazon’da %34’e varan indirimle satışta

13 Mart itibarıyla ikonik Marshall hoparlörler ve kulaklıklar(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da %34’e varan indirimle satışta. İşte en iyi fırsatlar: Marshall markası sadece güçlü hoparlörleri ve kulaklıklarıyla tanınmıyor: Aynı zamanda her odaya eğlenceli bir görünüm katacak bazı harika retro havalara da sahip. Ve 13 Mart itibarıyla bu ikonik Marshall seçenekleri Amazon’da %34’e varan oranlarda indirime […]

13 Mart itibarıyla ikonik Marshall hoparlörler ve kulaklıklar(Yeni bir sekmede açılır) Amazon’da %34’e varan indirimle satışta. İşte en iyi fırsatlar:


Marshall markası sadece güçlü hoparlörleri ve kulaklıklarıyla tanınmıyor: Aynı zamanda her odaya eğlenceli bir görünüm katacak bazı harika retro havalara da sahip. Ve 13 Mart itibarıyla bu ikonik Marshall seçenekleri Amazon’da %34’e varan oranlarda indirime girdi(Yeni bir sekmede açılır). En iyi fırsatları burada görün:

En iyi kulaklık anlaşması

neden beğendik

Küçük görünseler de, bu kulaklıklar(Yeni bir sekmede açılır) gerçek bir kablosuz deneyim için Bluetooth 5.2 ile donatılmıştır. Ayrıca, uzun yolculuklar için 25 saatlik oynatma, mükemmel ses için özel sürücüler ve kolay akış için sezgisel dokunmatik kontrollere sahiptir. Ayrıca, onlar Süper şık.

En iyi konuşmacı anlaşması

neden beğendik

Marshall Stanmore II(Yeni bir sekmede açılır) Marshall serisindeki en çok yönlü hoparlördür. Her büyüklükteki oda için çalışır ve kablolu veya kablosuz olarak bağlanabilir. 5.0 Bluetooth ve aptX teknolojisi ile kablosuz sesiniz asla atlamaz veya gecikmez ve cihazınızdan 9 metrelik etkileyici bir aralıkta kullanılabilir.

Teknory