F1 canlı yayını: Suudi Arabistan Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile 2023’teki Formula 1 canlı yayınlarını dünyanın her yerinden izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Formula 1’de yoğun rekabetler, inanılmaz manzaralar ve pek çok dram var. Son derece hızlı arabalarda çok sayıda […]

F1 canlı yayını: Suudi Arabistan Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl izleyebilirsiniz?

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN ile 2023’teki Formula 1 canlı yayınlarını dünyanın her yerinden izleyin. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


Formula 1’de yoğun rekabetler, inanılmaz manzaralar ve pek çok dram var. Son derece hızlı arabalarda çok sayıda yetenekli sürücü de var.

Konu programa ve bu sezonu izlemenin en iyi yollarına gelince, şüphesiz pek çok sorunuz var. Doğru yere geldiniz, çünkü ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Suudi Arabistan Grand Prix’si ne zaman?

F1’in yeni sezonu Bahreyn’de bir patlama ile başladı. Suudi Arabistan’da ikinci hafta için çok heyecan var:

  • Alıştırma 1 — 17 Mart 1:30 – 14:30 GMT

  • Alıştırma 2 — 17 Mart 17:00 – 18:00 GMT

  • Alıştırma 3 — 18 Mart 1:30 – 14:30 GMT

  • Nitelikli — 18 Mart 17:00 – 18:00 GMT

  • Irk — 19 Mart 17:00 GMT

Sky Sports, Birleşik Krallık’ta F1’in canlı yayınını yapma hakkına sahiptir, ayrıca 19 Mart’taki etkinlikten birkaç saat sonra Kanal 4’te yarış anları yayınlanacak. Bunların ikisi de sağlam seçenekler, ancak bir alternatifiniz var.

Suudi Arabistan Grand Prix’sini ücretsiz olarak nasıl canlı yayınlayabilirsiniz?

Sky Sports aboneleri, F1 oyunundaki en büyük isimlerden sektör lideri haberler bekleyebilir. Sky Sports tam olarak ucuz değil, bu yüzden pek çok F1 hayranı alternatif izleme yolları arayacaktır.

Belçika’nın RTBF’sinin olduğunu bildirmekten çok mutluyuz ve Avusturya’nın ServusTV Sırasıyla Fransızca ve Almanca yorumlarla tüm yarışları ücretsiz olarak gösterecek. RTBF’yi izleyebilirsiniz ve bir VPN ile Belçika ve Avusturya dışından ServusTV ve süreç aslında gerçekten çok basit.

Tek yapmanız gereken akış dostu bir hizmete abone olmak, tercih ettiğiniz işletim sistemi için uygulamayı indirmek ve ardından Belçika veya Avusturya’daki güvenli bir sunucuya bağlanmak. Bağlandıktan sonra RTBF’yi ziyaret edebilirsiniz veya Suudi Arabistan Grand Prix’sini izlemek için ServusTV.

F1 için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) güçlü bağlantı hızları, güçlü şifreleme seviyeleri, tüm işletim sistemleri için uygulamaları, beş çoklu oturum açma ve tüm en iyi akış sitelerinin güvenilir engellemesini kaldırması nedeniyle F1 akışı için en iyi hizmettir.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 86,15 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu büyük ölçüde indirimli plan ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi içerir. Suudi Arabistan Grand Prix’sini izlemek için kaydolabilir ve ardından yatırımınızı geri almak için para iade garantisini kullanabilirsiniz. Bu numara F1’i ücretsiz izlemek için kullanılabilir.

Suudi Arabistan Grand Prix’sini ExpressVPN ile canlı yayınlayın.

Teknory