Facebook nihayet Messenger uygulaması olmadan gelen kutunuza erişmenize izin verecek

Facebook, ana Facebook uygulamasından mesaj gelen kutunuza erişme özelliğini ilk olarak 2014’te kaldırdı. Daha sonra, 2016’da gelen kutusunu mobil siteden de kaldırmaya devam edecekti. bunun yerine Messenger uygulaması. Şimdi, şirket bir yayınladı Blog yazısı mesaj gelen kutusunu gerçekten Facebook uygulamasına geri getirdiklerini doğrular. Gönderiden bir alıntı, “İnsanların Facebook uygulamasında Messenger gelen kutularına erişme yeteneğini test […]

Facebook nihayet Messenger uygulaması olmadan gelen kutunuza erişmenize izin verecek

Facebook, ana Facebook uygulamasından mesaj gelen kutunuza erişme özelliğini ilk olarak 2014’te kaldırdı. Daha sonra, 2016’da gelen kutusunu mobil siteden de kaldırmaya devam edecekti. bunun yerine Messenger uygulaması.

Şimdi, şirket bir yayınladı Blog yazısı mesaj gelen kutusunu gerçekten Facebook uygulamasına geri getirdiklerini doğrular.

Gönderiden bir alıntı, “İnsanların Facebook uygulamasında Messenger gelen kutularına erişme yeteneğini test ediyoruz ve yakında bu testi genişlettiğimizi göreceksiniz.”

Şirket bunu yapmıyor çünkü nihayet tüketicileri dinliyor. Bunun yerine gönderi, bunun içerik keşfi ve paylaşımı için bir zorlamanın parçası olduğunu öne sürüyor:

AI kullanan insanlara en iyi deneyimi sunmanın bir diğer parçası da, insanların Facebook’ta keşfettiklerini mesajlaşma yoluyla, ihtiyaçlarına uygun olduğunda, nerede ve nasıl başka bir uygulamaya geçmeye gerek kalmadan paylaşmalarını kolaylaştırmaktır.

Yine de, gelen kutunuzu Messenger uygulamasına özel hale getirmek, insanların başka bir Facebook uygulamasını indirmesini sağlamanın ucuz bir yolu gibi göründüğünden, bunun kalıcı bir özellik haline geleceğini umuyoruz.

Facebook nihayet Messenger uygulaması olmadan gelen kutunuza erişmenize izin verecek

Teknory