Fallout 4’te Automatron DLC’si nasıl başlatılır

Dragon’s Dogma 2’de çok çabuk öğreneceğiniz derslerden biri, Arisen’inizin istediğiniz kadar malzeme taşıyacak şekilde tasarlanmadığıdır. Dünya çapında tek bir yolculukta meyveler, şifalı bitkiler, canavar parçaları, cevher, silahlar ve daha fazlasını yakalayacaksınız. Tüm bu ağırlık hızla birikir ve olumsuz etkileri görmeden önce yalnızca ağırlık sınırınızın yarısını aşmanız gerekir. Elbette piyonlarınız bu yükün bir kısmını omuzlayabilir, ancak […]

Fallout 4’te Automatron DLC’si nasıl başlatılır

Dragon’s Dogma 2’de çok çabuk öğreneceğiniz derslerden biri, Arisen’inizin istediğiniz kadar malzeme taşıyacak şekilde tasarlanmadığıdır. Dünya çapında tek bir yolculukta meyveler, şifalı bitkiler, canavar parçaları, cevher, silahlar ve daha fazlasını yakalayacaksınız. Tüm bu ağırlık hızla birikir ve olumsuz etkileri görmeden önce yalnızca ağırlık sınırınızın yarısını aşmanız gerekir. Elbette piyonlarınız bu yükün bir kısmını omuzlayabilir, ancak o zaman bile bazı şeyleri geride bırakmaya başlamanız gerekecek. Taşıma kapasitenizi artırmak için artırabileceğiniz sırt çantası veya istatistik yoktur ancak bu, bunun mümkün olmadığı anlamına gelmez. Sadece farklı bir yere bakmanız gerekiyor.
Maksimum ağırlığınızı nasıl artırabilirsiniz?

Dragon’s Dogma 2’de ağırlık sınırınızı artırmanın iki yolu vardır ancak bunlardan yalnızca biri kalıcıdır. Bu, dünyada saklı olan özel Golden Trove Beatles’ı bulmak ve kullanmaktır. Bunlar büyük, altın renginde parlayan böceği andıran yaratıklardır, genellikle ağaçlara veya duvarlara tutunurlar ve başka herhangi bir şey gibi yakalayabilirsiniz. Bir tane bulduğunuzda envanterinizi açın ve ağırlığınızı kalıcı olarak 0,015 kg artırmak için kullanın. Bu oldukça küçük bir artış, ancak bu hataların yüzlerce olmasa da düzinelerce bulunması gerekiyor.

Teknory