Fantastik Dörtlü’nün Yönetmeni Yaygın Oyuncu Seçimi Söylentileri Hakkında Konuştu

Marvel Comics aracılığıyla görüntü Marvel Sinematik Evren fandomu bir şey kanıtladıysa, o da hayran seçme kapasitesinin sınır tanımadığıdır. gelecek için Fantastik Dörtlü Özellikle film, bir Reed Richards için ortaya atılan perdelerin sayısı, kendi çılgınlık çoklu evrenimizi yaratmak için yeterlidir. William Jackson Harper’dan Henry Cavill’e kadar herkes, dünyadaki en zeki adam için bir ön koşucu olmuştur. […]

Fantastik Dörtlü’nün Yönetmeni Yaygın Oyuncu Seçimi Söylentileri Hakkında Konuştu

Marvel Comics aracılığıyla görüntü

Marvel Sinematik Evren fandomu bir şey kanıtladıysa, o da hayran seçme kapasitesinin sınır tanımadığıdır. gelecek için Fantastik Dörtlü Özellikle film, bir Reed Richards için ortaya atılan perdelerin sayısı, kendi çılgınlık çoklu evrenimizi yaratmak için yeterlidir.

William Jackson Harper’dan Henry Cavill’e kadar herkes, dünyadaki en zeki adam için bir ön koşucu olmuştur. Reed varyantı olarak kamera hücresinde yer alan John Krasinski bile Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strangeyeniden biçimlendirilmiş fantezilerden korunmadı.

Aslında, Fantastik Dörtlü hayranlar, her Hollywood yetenek ajansını bir kontrol listesine dönüştürmeye kararlı görünüyor; MCU’nun Marvel’in ilk ailesine girişini yönetecek olan Matt Shakman’da beklenmedik bir destek bulan bir çaba.

Ile konuşmak Çizgi romanShakman, şu an için herhangi bir oyuncu kadrosu duyurusu almayacak olsak da, etraflarındaki tüm farklı konuşmaları görmenin içini ısıttığını, bunun ona göre herhangi bir stüdyonun sahip olmak için öldüreceği bir izleyici katılımını temsil ettiğini açıkladı.

“Dışarıda çok var dostum. Gerçekten öyleler. Bu oldukça çılgınca. öğrendiğim gibi WandaVisionAyrıca, hayranların bu malzemeyle olan etkileşim düzeyini görmek çok güzel, çünkü ben de hayranıyım ve okuyorum Fantastik Dörtlü Ben çocukluğumdan beri. Ve bu yüzden onu teşvik ediyorum. Bence harika.”

Shakman söz konusu olduğunda, hayranlar Adam Drivers, Colin Farrells, Adam Sandlers ve Diego Lunas’ı sunmaya devam edebilirler. Fantastik Dörtlü yavaşlamıyor; ve kabul edelim, zaten asla olmayacaktı.

Bununla birlikte, önümüzdeki günlerde telepatik Kuantum Diyarı sakini Quaz’ı hayata geçireceğini bildiğimiz için yukarıda bahsedilen Harper’ı ekarte edebiliriz. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania17 Şubat’ta sinemalarda olacak.

Teknory