Film Gişe Hakimiyetini Sürdürürken Margot Robbie’nin Devasa Barbie Maaş Günü Ortaya Çıktı

Özet Margot Robbie’nin Barbie için aldığı maaş, taban maaş ve gişe ikramiyeleri dahil olmak üzere 50 milyon dolardır ve bu da onu Hollywood’un en çok kazanan kadınlarından biri yapmaktadır. Barbie’nin başarısı, filmin Warner Bros.’a dönüşmesiyle Robbie’nin ötesine geçiyor. tüm zamanların en yüksek hasılat yapan ikinci filmi ve şimdiye kadarki en yüksek hasılat yapan kadın yönetmen […]

Film Gişe Hakimiyetini Sürdürürken Margot Robbie’nin Devasa Barbie Maaş Günü Ortaya Çıktı

Özet

  • Margot Robbie’nin Barbie için aldığı maaş, taban maaş ve gişe ikramiyeleri dahil olmak üzere 50 milyon dolardır ve bu da onu Hollywood’un en çok kazanan kadınlarından biri yapmaktadır.
  • Barbie’nin başarısı, filmin Warner Bros.’a dönüşmesiyle Robbie’nin ötesine geçiyor. tüm zamanların en yüksek hasılat yapan ikinci filmi ve şimdiye kadarki en yüksek hasılat yapan kadın yönetmen filmi.
  • Barbie’nin mali başarısı ve Robbie’nin muazzam maaşı, sektördeki kadınları güçlendirerek, kadın odaklı filmlerin hem eleştirmenlerce beğenilebileceğini hem de mali açıdan başarılı olabileceğini gösteriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Margot Robbie’nin devasa Barbie maaş belli oldu Zaten şaşırtıcı olan gişe tahminlerinin yerini aldığı açılış haftasonundan bu yana, Barbieivmesi henüz durmadı. Sinemalarda geçen sadece üç hafta sonundan sonra, Barbie dünya çapında 1 milyar doları aşan birkaç filmden biri oldu. Bu set Barbie Warner Bros olarak.’ tüm zamanların en yüksek hasılat yapan ikinci filmi, yalnızca fantezi gişe rekorları kıran filmin ardından Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Bölüm 2.

Şimdi, Robbie’nin devasa Barbie maaşı belli oldu. ile konuşan kaynaklara göre film/news/barbie-pay-margot-robbie-salary-box-office-bonuses-1235695563/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilikthe Barbie yıldızın maaşının 50 milyon dolar olması bekleniyor. Bu sayı, taban maaşı ve gişe ikramiyelerinin bir kombinasyonunu içerir. Yönetmen ve ortak yazar Greta Gerwig’in de benzer bir destek alması bekleniyor. Robbie’nin yeni maaşı, başlangıçta bildirilenden çok daha yüksek. Barbie yıldız 12,5 milyon dolar kazanacaktı.


Margot Robbie’nin Maaşı ve Barbie’nin Başarısı Neden Bu Kadar Büyük Bir Kazanç?

Robbie’nin Barbie Kısmen hem filmin yıldızı hem de yapımcılarından biri olması nedeniyle maaşı kesinlikle yüksek. Rapor, bu maaş günü bileşenlerinin ayrıntılı bir dökümünü sağlamadı, ancak temel değeri 12,5 milyon dolarsa, görünüşe göre Robbie’nin maaş çekinin büyük çoğunluğu ikramiyelerden geliyor. Barbie mali açıdan çok başarılı oldu ve yapımcı rolünde Robbie ek avantajlar elde edecek kadar şanslıydı.

Barbiemali başarısı Robbie’nin çok ötesine uzanıyor. Warner Bros. için tarih yazmaya ek olarak, Barbie tüm zamanların en yüksek hasılat yapan kadın yönetmenliği filmi olarak ek bir rekor kırdı. Dondurulmuş 2 (Jennifer Lee’nin ortak yönetmenliğini yaptı). İçine sinen feminist temalar göz önüne alındığında Barbie‘ nin olay örgüsü ve karakter gelişimi, bu rekor, büyüyen gişe başarıları listesinin belki de en yüreklendiricilerinden biridir.

İlgili: Barbie’nin 1 Milyar Dolarlık Gişesi, 15 Yıllık Bir WB film Trendini Kırdı

Böylece, Robbie’nin de büyük finansal kazançlar elde ettiğini görmek için Barbie daha da güçlendiricidir. Barbie kapsayıcılık ve kabullenme mesajlarıyla izleyicileri canlandırmakla kalmadı, aynı zamanda Hollywood kadınlarını benzeri görülmemiş bir şekilde finansal olarak da yükseltti. Robbie’nin 50 milyon dolarlık maaş çeki, son zamanlarda birkaç erkek yıldızın kendi gişe rekorları kıran filmlerinde kazandıklarını aşıyor ve böylece onu yalnızca bir avuç kadının erişebileceği bir statüye yükseltiyor. Umutla, Barbie yönetmenlik ve yapımcılık konusunda diğer kadınlar için büyümenin habercisidir.

Kaynak: film/news/barbie-pay-margot-robbie-salary-box-office-bonuses-1235695563/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory