Finn Wolfhard, Yeni Yüzlü Bir Korku Komedisini Yönetmek İçin ‘Stranger Things 5’in Senaryosunu Yazdı

Theo Wargo / Getty Images The Duffer Brothers’ın 2016’da Netflix’te nabzı atan ilk çıkışından bu yana, fantastik gösteri yabancı şeyler platform için kesin bir hit haline geldi ve tartışmasız bir şekilde günümüzün en parlak televizyon programlarından biri olarak kabul edildi. Ve çok sayıda yıldız gösterideki performanslarıyla dünya çapında ün kazanmış olsa da, bu aktörü inkar […]

Finn Wolfhard, Yeni Yüzlü Bir Korku Komedisini Yönetmek İçin ‘Stranger Things 5’in Senaryosunu Yazdı

Theo Wargo / Getty Images

The Duffer Brothers’ın 2016’da Netflix’te nabzı atan ilk çıkışından bu yana, fantastik gösteri yabancı şeyler platform için kesin bir hit haline geldi ve tartışmasız bir şekilde günümüzün en parlak televizyon programlarından biri olarak kabul edildi. Ve çok sayıda yıldız gösterideki performanslarıyla dünya çapında ün kazanmış olsa da, bu aktörü inkar etmek mümkün değil. Fin Wolfhard tartışmasız öne çıkmıştır. Kanadalı aktör, Julianne Moore ile birlikte yaklaşan bir noktadan grubuyla sık sık dünyayı gezmeye kadar her şeyi yapmış gibi görünüyordu – ta ki aniden bir korku fırsatı açılana kadar.

Buna göre film/news/first-look-image-finn-wolfhard-billy-bryk-hell-of-a-summer-berlin-efm-1235514681/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>ÇeşitlilikWolfhard ilk yönetmenlik denemesini 2019’da yapacak. Bir Yaz Cehennemi – bazı büyük yıldız gücüne sahip, düşündürücü yeni bir korku slasher. Biraz arka plan için Wolfhard, arkadaşıyla işbirliği yaptı. Hayalet Avcıları: Öbür Dünya projede yardımcı yıldız Billy Bryk – her ikisi de yaklaşan fantezide rol alacak. Aşağıdan kendiniz için filmin ilk bakışına göz atabilirsiniz:

Beşinci ve son sezonu göz önünde bulundurarak yabancı şeyler 2024 çıkışını izliyor, o zaman Wolfhard’ın şu anda kariyerinin parlak ve kapsamlı bir döneminde olduğunu söylemek artık güvenli. Ancak şu an itibariyle, ne zaman yapılacağına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Yabancı Şeyler 5 çekimlere başlayacak. Ancak kesinti süresinde Wolfhard, korku türüne olan ilgisini, daha önce geçen yılın Temmuz ayında duyurulan projeyle ortaya koydu.

Rağmen Bir Yaz Cehennemi Henüz resmi bir çıkış tarihi yok, hayranlar, kullanıma sunuldukça gelecekteki güncellemeler için burayı tekrar kontrol edebilir.

Teknory