PlayStation Özeti ve Xbox Yılın İncelemesi Artık Yayında

Güncelleme, 12/12/2023: Sony’nin liderliğini takip eden Microsoft da yıllık retrospektifini yayınlayarak Xbox ve PlayStation hayranlarının bu yıl oynadıkları oyunlara tekrar göz atmalarına olanak tanıdı. Xbox Yılın İncelemesine göz atabilirsiniz tam burada. Ne beklemeniz gerektiğine dair bir fikir edinmek için işte istatistiklerimden bazıları: Orijinal hikaye aşağıda devam ediyor… Yıl sonuna yaklaşırken pek çok kişi hayatının son […]

PlayStation Özeti ve Xbox Yılın İncelemesi Artık Yayında

Güncelleme, 12/12/2023:

Sony’nin liderliğini takip eden Microsoft da yıllık retrospektifini yayınlayarak Xbox ve PlayStation hayranlarının bu yıl oynadıkları oyunlara tekrar göz atmalarına olanak tanıdı. Xbox Yılın İncelemesine göz atabilirsiniz tam burada. Ne beklemeniz gerektiğine dair bir fikir edinmek için işte istatistiklerimden bazıları:

Orijinal hikaye aşağıda devam ediyor…


Yıl sonuna yaklaşırken pek çok kişi hayatının son 12 ayını, aldığı kararları, gittiği yerleri düşünerek vakit geçiriyor. Son yıllarda Spotify gibi şirketler bu gelenekten yararlanarak bunu, dünyanın her yerindeki kullanıcıların istatistiklerini paylaştıkları, internet trendi ile viral pazarlama kampanyası arasındaki çizgileri bulanıklaştıran Sarılmış kutlamalara dönüştürdüler. Diğer şirketlerin de bu kervana katılmak istemesi şaşırtıcı değil ve ana katılımcılardan biri de yıllık PlayStation Özeti ile Sony’dir. Bu yılın versiyonunu kontrol edebilirsiniz tam burada.

Katılanlar, toplam oynadıkları saat, en iyi oyunları ve hatta en sık kullandıkları kumandayı dahil olmak üzere PlayStation’da 2023’te hızlı bir tura çıkacaklar. Bu yılın başlarında Assassin’s Creed retrospektifi için Ezio’nun oyunlarını yeniden ziyaret etmek için ne kadar zaman harcadığım da dahil olmak üzere bazı istatistiklerimi aşağıda görebilirsiniz.

PlayStation 2023’te iyi bir yıl geçirdi. Spider-Man 2’nin kritik başarısı, Final Fantasy XVI’nın genel olarak olumlu karşılanan konsollara özel lansmanı ve The Last of Us: Part II ve God of War: Ragnarök’e gelen yeni DLC modları arasında, yılı güçlü bir şekilde tamamladı. Bu, PlayStation Portal’ın son sürümünün ardından gerçekleşti; cihazla ilgili düşünceleri buradan okuyabilirsiniz.


Yılın en çok oynadığınız PlayStation veya Xbox oyunu hangisiydi? Yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow