Five Minutes Of Sand-Shaping Atlas Fallen Oynanışına Göz Atın

Bir aydan kısa bir süre içinde piyasaya sürülmesine rağmen, yaklaşık bir yıl önce ortaya çıktığından beri Atlas Fallen’ı pek göremedik. Geçen ay yayınlanan genel bir genel bakış videosu, meraklı oyunculara bu kum, büyü ve canavarlar dünyasından ne bekleyecekleri konusunda bir ön bilgi verdi. Yayıncı Focus Entertainment, oyunun mücadelesini alt üst eden oyun odaklı yeni bir […]

Five Minutes Of Sand-Shaping Atlas Fallen Oynanışına Göz Atın

Bir aydan kısa bir süre içinde piyasaya sürülmesine rağmen, yaklaşık bir yıl önce ortaya çıktığından beri Atlas Fallen’ı pek göremedik. Geçen ay yayınlanan genel bir genel bakış videosu, meraklı oyunculara bu kum, büyü ve canavarlar dünyasından ne bekleyecekleri konusunda bir ön bilgi verdi. Yayıncı Focus Entertainment, oyunun mücadelesini alt üst eden oyun odaklı yeni bir video ile bunu takip etti.

Beş dakikalık video, aksiyon RPG’sinin kuma şekil verme eylemini gösteriyor. Oyuncular, hızlı tempolu savaşta alternatif saldırılar için iki ana silahı donatabilirler. Bunlara kırbaç, balta gibi kollar ve hatta kumdan yapılmış dev yumruklar dahildir. Saldırılar, gücünüzü artıran ve gösterişli özel saldırıları serbest bırakmak için harcanabilen ivme oluşturur. Ancak, momentumunuz ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla hasar alırsınız ve bu da stratejik bir risk/ödül sistemini teşvik eder.

Video ayrıca Essence Stone’ları gösteren özelleştirmeye bir bakış sunuyor. Hava saldırılarından tuzak kurmaya ve mermi ateşlemeye kadar değişen 150’den fazla beceri var. Fragman ayrıca oyunun iki oyunculu çevrimiçi işbirliğini de gösteriyor. İki oyuncu, hikaye seferi de dahil olmak üzere Atlas Fallen’ı bütünüyle birlikte tamamlayabilir. Aslında video, bazı Öz Taşlarının işbirlikçi oyunu desteklediğini belirtiyor.

Atlas Fallen umut verici görünüyor ve geliştirici Deck13’ün iyi bir geçmişi var (The Surge serisi, Lords of the Fallen), bu yüzden on birinci saatteki bu bilgi dökümünün kötü bir alamet yerine bir güven işareti olduğunu umuyoruz. 10 Ağustos’ta PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için çıktığında nasıl şekilleneceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow