Fortnite 4. Bölüm 3. Sezon bitiş tarihi ve 4. Sezon lansman tarihi

Fortnite Bölüm 4 Sezon 3 iyi gidiyor ama bu ay bitecek. Çamur mekaniği, Mammoth Pistol ve hatta bir Futurama işbirliği gibi bir dizi yeni içerik tanıttı. İle Fortnite Bölüm 4 Sezon 4 yakında gelecek, muhtemelen oyunun mevcut sezonunun ne zaman biteceğini bilmek isteyeceksiniz. Yeni sezon için çıkış zamanlamaları da artık biliniyor, yani juggernaut battle royale […]

Fortnite Bölüm 4 Sezon 3 iyi gidiyor ama bu ay bitecek. Çamur mekaniği, Mammoth Pistol ve hatta bir Futurama işbirliği gibi bir dizi yeni içerik tanıttı.

İle Fortnite Bölüm 4 Sezon 4 yakında gelecek, muhtemelen oyunun mevcut sezonunun ne zaman biteceğini bilmek isteyeceksiniz. Yeni sezon için çıkış zamanlamaları da artık biliniyor, yani juggernaut battle royale unvanı için sırada ne olduğu konusunda bilinmesi gereken çok şey var. Görünüşe bakılırsa, bir bütün olarak bölümün sonuna yaklaşıyor olabiliriz, bu da ufukta çok heyecan verici olayların olabileceği anlamına geliyor.

İşte ne zaman hakkında bilmeniz gereken her şey Fortnite Bölüm 4 Sezon 3, Sezon 4 başladığında sona erer ve ne beklenir. Yeni sezonun lansmanına yaklaştıkça, bu sayfayı kesin zamanlamalarla güncelleyeceğiz. Şimdilik, Epic’in Fortnite’ın gelecek sezonu hakkında şimdiye kadar söyledikleri bunlar.

Fortnite’ın mevcut sezonu ne zaman bitiyor?

Fortnite'ta bir velociraptor süren balık sopası

(İmaj kredisi: Epik)

Fortnite 4. Bölüm 3. Sezon bitiş tarihi ve saati 25 Ağustos 02:00 ET

. Bu, şu anda oyunda yayında olan Battle Pass sayfasında listelenmiştir. Geçen sezonun zamanlamasının, yeni sezonun gelmesinden hemen önce birkaç gün kaydığını belirtmekte fayda var, bu nedenle buradaki zamanlamalar değişebilir. Yeni sezonun başlamasına yakın belirli güncellemeleri takip etmek için en iyi yer, Fortnite Durum Twitter hesabı. Bu sayfayı da güncel tutacağımızdan emin olabilirsiniz.

Fortnite 4. Bölüm 4. Sezon çıkış tarihi ve zamanlamaları

Fortnite Bölüm 4 Sezon 3 için Savaş Bileti ekranı

(İmaj kredisi: Epic Games)

Bir sonraki için henüz kesin zamanlamalarımız olmasa da Fortnite Sezonun 25 Ağustos 2023’te gelmesini bekleyebiliriz. Yeni Fortnite sezonları ve bölümleri hakkında unutulmaması gereken şey, bir sezon bittikten sonra her zaman bir kesinti süresi olmasıdır. Bu aksama süresi, geçen sezon olduğu gibi birkaç saatten, daha önce bölümler arasında meydana gelen birkaç güne kadar değişebilir.

Verilen Fortnite Bölüm 4 Sezon 4’ün düzenli bir sezonluk güncelleme olması bekleniyor, kesinti süresi muhtemelen iki ila altı saat arasında olacak. Epic, Fortnite’ın bu sefer ne kadar süre kapalı kalacağına dair ayrıntıları büyük olasılıkla açıklayacağından, bu sayfayı gün geçtikçe güncelleyeceğimizden emin olacağız.

Bir sonraki Fortnite sezonundan neler beklenebilir?

Epic henüz açıklama yapmadı Fortnite Bölüm 4 Sezon 4, ancak dahil edilmesini beklediğimiz bazı önemli şeyler var. Yeni başlayanlar için, yeni bir seviye 100 karakteri olan yeni bir Savaş Bileti olacak. Geçen sezon Optimus Prime’ı 100. seviye olarak gördü, bu yüzden sıradakinin kim olduğunu kimse tahmin edemez.

Bir sonraki sezon güncellemesiyle birlikte harita değişiklikleri de olacak. Yakın zamanda vahşi alanlar, sarmaşıklar, çamur ve harabeler içeren orman alanları eklendi. 4. Sezonun temasına bağlı olarak yepyeni biyomlar ve hareket mekanikleri görebiliriz. Silah metaları ve düşürmeleri, genellikle yeni bir sezonun başlangıcında, yeni karakterlerin yanı sıra yeni Mythics’in tanıtılmasıyla birlikte karıştırılır. Üstlenilecek yeni Sezonluk Görevler de olacak, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta boyunca oyun içi alaylara dikkat edin.

Son olarak, 4. Sezonun 4. Bölümün son sezonu olabileceği söyleniyor, bu da 5. Bölümün yıl bitmeden burada olabileceği anlamına geliyor. Bu, genellikle oyuncuların ortak bir hedefe doğru birlikte çalıştığı büyük ölçekli olaylarla işaretlenir. İşte bu yıl özel bir şey umuyoruz.

İşte bu, Fortnite’ın bu sezonu ve bir sonraki sezonun ne zaman başlayacağı hakkında bilmeniz gerekenler bunlar. Fortnite hakkında daha fazla bilgi için, listemizde hangi sırada yer aldığına bakın. en iyi ücretsiz oyunlar.

Teknory