Free Guy 2 Güncellemesi, Ryan Reynolds’un devam filminin neden henüz onaylanmadığını açıklıyor

üzerinde yeni bir güncelleme Ücretsiz Adam 2 yönetmen Shawn Levy, Ryan Reynolds devam filminin neden henüz meyvelerini vermediğini açıklıyor. 2021’de vizyona giren ilk filmde Reynolds, Free City’yi kurtarmak için programlamasından kurtulması gereken, açık dünya bir video oyununda oyuncu olmayan bir karakter (NPC) olan Guy rolünde. Reynolds’a ek olarak, özgür adam başrolde Jodie Comer, Taika Waititi, […]

Free Guy 2 Güncellemesi, Ryan Reynolds’un devam filminin neden henüz onaylanmadığını açıklıyor

üzerinde yeni bir güncelleme Ücretsiz Adam 2 yönetmen Shawn Levy, Ryan Reynolds devam filminin neden henüz meyvelerini vermediğini açıklıyor. 2021’de vizyona giren ilk filmde Reynolds, Free City’yi kurtarmak için programlamasından kurtulması gereken, açık dünya bir video oyununda oyuncu olmayan bir karakter (NPC) olan Guy rolünde. Reynolds’a ek olarak, özgür adam başrolde Jodie Comer, Taika Waititi, Lil Rel Howery, Joe Keery, Utkarsh Ambudkar ve Channing Tatum. film, hem izleyicilerden hem de eleştirmenlerden çoğunlukla olumlu eleştiriler aldı ve Reynolds, gösterime girdikten kısa bir süre sonra Disney’in bir devam filmi ile ilerlemekle ilgilendiğini açıkladı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Olumlu bir güncellemeye rağmen Ücretsiz Adam 2‘ın senaryosunu bu yılın başlarında 20th Century Studios Başkanı Steve Asbell, Levy ile yakın tarihli bir röportajda yazdı. çarpıştırıcı, şimdi filmin neden henüz resmi olarak onaylanmadığına dair bazı açıklamalar sunuyor. Yönetmen, devam filminin perde arkasında çalışmaların devam ettiğini teyit ederken, kendisinin ve Reynolds’un ancak film ilk filmin kalitesini geçebilirse ilerlemek istediklerini vurguluyor. Levy’nin tam yorumuna aşağıdan göz atın:

“Hala geliştirme aşamasında. Kartlarda var mı bilmiyorum ama büyük ölçüde hala geliştirme aşamasında. Bu, Disney ve Fox’un çok istediği bir şey. Gerçekten hak etmeyen devam filmleri yapmamaya çalışıyorum. Ve bu yüzden Real Steel devam filminde ilerlemedim çünkü birincisiyle eşleşebilecek veya onu geçebilecek ikinci bir filmimiz olduğunu düşünmedim. Free Guy’ı da aynı standartta tutuyorum. Hâlâ fikirler duyuyoruz, fikirler geliştiriyoruz, fikirleri yorumluyoruz. Ama şunu söyleyebilirim ki, Free Guy çıktığından bu yana geçen sürede, o filme olan aşk Ryan ve ben için, kaldırımlarda, basında anekdot olarak giderek daha net hale geldi. Bu yüzden harika bir şey yapamazsak iyi bir şeyi mahvetmeyeceğiz.”

İlgili: Free Guy 2, Ryan Reynolds’a Deadpool’dan Daha İyi Bir Disney Franchise Verebilir


Free Guy 2 Ne Hakkında Olabilir?

İlk film, Millie’nin (Comer), başarısız olan Free City’den yeniden yaratılan çeşitli NPC’lerle açık dünya indie oyunu Free Life’ı piyasaya sürmesiyle mutlu bir şekilde sona eriyor. Millie ve Keys’in (Keery) görünüşte sonsuza dek mutlu yaşamasına ve Guy’ın NPC arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelmesine rağmen. özgür adam, açık dünya oyunlarının doğası daha fazla hikayeye yer bırakır. Açık dünya oyunlarındaki oyuncuların, diğer oyunculara göre avantaj elde etmek için oyun mekaniğini kötüye kullandıkları bilinmektedir; Ücretsiz Adam 2. Ayrıca, büyük bir video oyun geliştirme stüdyosunun kaynakları olmadan Millie, Free City’de hain oyuncuların keşfettiği istismarları kontrol altına almakta ve düzeltmekte daha zorlanabilir.

Bu öncül, devam filminin hem oyun dünyasında hem de gerçek hayatta gerçekleşen aksiyonla ilk filme benzer bir yörünge izleyebileceği anlamına gelir. Guy, Buddy ve diğer NPC’ler Free Life’ta günü kurtarmak için çalışırken Millie ve Keys harici ticari tehditlerle, bilgisayar korsanlığı girişimleriyle ve daha fazlasıyla karşılaşabilir. Bu gerçek dünya çatışması özgür adam devam filmi, Waititi’nin kötü adamı Antwan’ın geri dönmesine izin verebilir, ancak aynı zamanda, Free Life’ı kaosa sürüklemeye kararlı yetenekli bir bilgisayar korsanı biçiminde, yeni, çok farklı bir düşmanın tanıtımını da görebilir.

için olasılıklar Ücretsiz Adam 2 Birçok vahşi hikayeye kapı açan benzersiz video oyunu önermesiyle gerçekten sonsuzdur. Devam filminin Levy’nin son yorumlarından sonra olup olmayacağı belli olmasa da, çoğu izleyici kesinlikle Reynolds, Comer ve diğer orijinal karakterlerin başka bir komik, aksiyon dolu macera için geri döndüğünü görmek ister. Levy ve Reynolds açıkça şunu sağlamaya kararlıdır: Ücretsiz Adam 2 mümkün olduğu kadar iyidir, umarım devam filmi gerçekleşirse daha uzun bekleme süresine değeceği anlamına gelir.

Devamı: Free Guy, Ryan Reynolds’un Deadpool Villain Trick’ini Kopyaladı

Kaynak: çarpıştırıcı

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow