Galaksinin Koruyucuları Vol. 3′ Franchise Gişe Rekorları Kırabilir, Ama Açgözlü Marvel Hayranları Hala Daha Fazlasını İstiyor

YouTube aracılığıyla ekran kaydı Marvel franchise filmleri gişe rekorları kırmaya yabancı değil. Yıllar geçtikçe, MCU filmleri fare evi için milyarlarca dolar kazandı – ve her yerdeki çizgi roman hayranları yeterince alamıyor gibi görünüyor. Yine de fandomun kalbinde özel bir yeri var. galaksinin gardiyanları. MCU söz konusu olduğunda, daha geniş franchise zaman çizelgesinde bir Guardians öncesi […]

Galaksinin Koruyucuları Vol.  3′ Franchise Gişe Rekorları Kırabilir, Ama Açgözlü Marvel Hayranları Hala Daha Fazlasını İstiyor

YouTube aracılığıyla ekran kaydı

Marvel franchise filmleri gişe rekorları kırmaya yabancı değil. Yıllar geçtikçe, MCU filmleri fare evi için milyarlarca dolar kazandı – ve her yerdeki çizgi roman hayranları yeterince alamıyor gibi görünüyor. Yine de fandomun kalbinde özel bir yeri var. galaksinin gardiyanları.

MCU söz konusu olduğunda, daha geniş franchise zaman çizelgesinde bir Guardians öncesi dönem ve bir Guardians sonrası dönem var. ilkinden önce galaksinin gardiyanları, Marvel filmleri müzikaliteden, eğlenceden ve şimdiye kadar görülen hiçbir şeye benzemeyen belirli bir kozmik enerjiden yoksundu. Ardından, Muhafızlar ortaya çıktı ve her şeyi değiştirdi – izleyicileri evrende bir yolculuğa çıkardı.

Şimdi, üçüncü ve son bir filmin başında, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 ciddi para kazanma potansiyeline sahip olabilir. Yakın tarihli bir Reddit gönderisinde, Marvel hayranları şimdiden filmin açılış haftasonunu tahmin etmeye başladılar.

Açılış hafta sonu söz konusu olduğunda yüz milyon dolar civarında bir şey oldukça iyidir ve eğer yeni Süper Mario Kardeşler Filmi 377 milyon dolarlık dünya çapındaki çıkışıyla her şeyi kanıtladı, hayranların hala sinemalarda boy göstermeye istekli olduğu. İnsanlara bir kova patlamış mısır ve iyi vakit geçirin, sinema deneyimlerinin her dakikasına bayılacaklar.

James Gunn’ın teknik renkli uzay destanında, bu ahmak çetesinin evreni ele geçirmesini ve bunu yaparken eğlenmesini izlemek gibisi yok, özellikle de bunun onların birlikte son yolculukları olduğunu bildiğimizde. James Gunn’ın DC’nin sinematik evrenini yönetmesi ve karakter kadrosunun yoluna devam etmesiyle, bu özel Muhafızlar dizisinin çıkışlarda olduğu açık.

Bu gerçek tek başına koltuklara izmarit koymak için yeterlidir, çünkü insanlar yıllarca yapım aşamasında olan bir doruk noktasının parçası olmak isteyeceklerdir. Biz ağlamıyoruz, siz ağlıyorsunuz.

Bazıları süper kahraman yorgunluğunu çağırıyor veya gişe karşıtı duyguları paylaşıyor olsa da, çoğu James Gunn’a hayatları pahasına güveniyor gibi görünüyor. Sonuçta, henüz batırmadı.

Gerçekten her şey buna bağlı – ya filmi görebilir, Disney Plus’ta ve dijitalde yayınlanmasını bekleyebilir ya da ilk etapta görmeyebilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış, sadece her iki şekilde de eğlendiğinizden emin olun. Muhafızların yapacağı şey buydu.

Teknory