Harry Potter Art, Ben Barnes ve Andrew Garfield’ı Sirius ve Lupin Olarak Hayal Ediyor

Ev film Haberleri Harry Potter Art, Ben Barnes ve Andrew Garfield’ı Sirius ve Lupin Olarak Hayal Ediyor Harry Potter hayran sanatı, oyuncular Ben Barnes ve Andrew Garfield’ı Çapulcular günlerinden Sirius Black ve Remus Lupin’in genç versiyonları olarak hayal ediyor. yeni bir parça Harry Potter hayran sanatı, Ben Barnes ve Andrew Garfield’ı Sirius Black ve Remus […]

Harry Potter Art, Ben Barnes ve Andrew Garfield’ı Sirius ve Lupin Olarak Hayal Ediyor

Harry Potter hayran sanatı, oyuncular Ben Barnes ve Andrew Garfield’ı Çapulcular günlerinden Sirius Black ve Remus Lupin’in genç versiyonları olarak hayal ediyor.


yeni bir parça Harry Potter hayran sanatı, Ben Barnes ve Andrew Garfield’ı Sirius Black ve Remus Lupin’in genç versiyonları olarak hayal ediyor. Harry Potter tüm zamanların en popüler franchise’larından biri olarak duruyor. Büyücü Dünyası destanı, yazar JK Rowling’in yazdığı ve ilki 1997’de olan bir dizi genç yetişkin kitabıyla başladı. Harry Potter ve Felsefe Taşı. Harry Potter 2001 ve 2011 yılları arasında sekiz film yayınlayarak gişe rekorları kıran bir film serisi haline gelecekti. Fantastik Canavarlarüç girdi yayınladı.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Yeni Harry Potter hayran sanatı kurt yıldızı bant Barnes ve Garfield’ı sırasıyla genç Sirius Black ve Remus Lupin olarak tasvir ediyor. Sanat eseri, Harry ve Ron Weasley ile orijinal film serisindeki bir olaydan esinlenerek, karakterleri Hogwarts’ta bir Kehanet sınıfının ortasına yerleştiriyor. Zaman dilimi Harry Potter sanat, Sirius ve Lupin’i Çapulcular günlerinde konumlandırıyor. Aşağıdaki fan çizimine göz atın:

İlgili: Fantastik Canavarlar 4 Güncellemesi, Harry Potter Serisinin Devam Etmesi Gerektiğini Onaylıyor


Andrew Garfield ve Ben Barnes Neden Harry Potter’a Harika Ekler Olacak?

Jonathan Larson kollarını uzatmış, kafası karışmış bir halde tik, tik... BOOM!

Garfield ve Barnes’ın harika eklemeler olmasının ilk gerçek nedeni Harry Potter basit: İkisi de son derece yetenekli oyuncular. Bu yüzeysel analizden biraz daha ileri giderek, hayran sanatçısının neden temsil etmeyi seçtiğini görmek kolaydır. Harry PotterSirius Black ve Remus Lupin, özellikle Marauders günlerinde geçen olası bir prequel projesi için ikiliyle birlikte. İki oyuncu, Sirius ve Lupin’e benziyor ve rollerde yıllardır hayran rolleri oynuyorlar. Hatta Garfield ve Barnes bunun farkına vardılar ve diğer projeler için yaptıkları röportajlarda bunu onayladılar.

Çapulcular, dört Gryffindor öğrencisinden oluşan bir gruptu: Remus Lupin, Sirius Black, James Potter ve Peter Pettigrew. Grup, Hogwarts’ın koridorlarında yaramazlık yapmaya bayılırdı. Kuralları çiğnemelerini kolaylaştırmak için Çapulcu Haritası’nı yarattılar. Harita, Hogwarts arazisinin her santimini gösteriyor, oradaki herkesin adımlarını takip ediyordu. İçinde İnanılmaz Örümcek Adam filmlerinde Garfield, Peter Parker’ın zekasını, mizah anlayışını ve özveriliğini temsil etmekte başarılı oldu – tüm özellikler Lupin’de mevcut ve Garfield’ı rol için mükemmel kılıyor. Barnes’ın Sirius’u ele alışına gelince, oyuncunun filmografisi, onu Sirius’un cesaretine, kibrine ve aynı zamanda büyük zekasına çok uygun kılacak birçok rol içeriyor. Barnes’ın rolleri Narnia Günlükleri: Prens Caspian ve Batı dünyası Sirius’u oynaması gereken aralığı temsil eder.

Gelecekte Çapulcular Projesi Olabilir mi?

Mauraders-Kılkuyruk-Peter-Pettigrew-Sirius-Siyah-Remus-Lupin-James-Potter

Harry Potter bu noktada yalnızca bir yan ürün franchise’ını araştırdı. Her filmde, Fantastik Canavarlar‘ gişe hasılatı azaldı ve yeni Warner Bros. Discovery CEO’su David Zaslav, stüdyonun yeni arayışlara gireceğini neredeyse onayladı. Harry Potter hikayeler. Bir Çapulcular projesinin canlı aksiyon Büyücülük Dünyasının geleceğine uymasının yolu, HBO Max’teki bir diziden geçer. Çapulcuların hikayesi, daha uzun formatlı akış sunumlarıyla uyarlanmak için mükemmeldir. Çapulcular’ın üyeleri Hogwarts’ta sekiz yıl okudular, bu da birkaç mevsime dönüşebilir. HBO Max aboneleri ve Harry Potter genel olarak hayranlar, Çapulcular gibi popüler bir gruba odaklanan yeni Büyücü Dünyası içeriğini muhtemelen izleyecektir.

Sonraki: Harry Potter Franchise’ında Sırada Ne Var?

Kaynak: kurt yıldızı bant/Instagram

Teknory