Galaksinin Koruyucuları Vol. 3′ Yıldız Yön Değiştirmelerinden Beklenmedik Şeyleri Beklemek İçin İpuçları

Marvel Studios aracılığıyla görüntü Gamora ve Peter’ın aşk hikayesi ikinci bir şans elde ederken, tüm ekip son bir dövüş için savaşırken (ve muhtemelen birlikte ölürken) ve James Gunn Marvel’a veda ederken, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 mutlak bir mucize olduğu ortaya çıkmadı mı? Pekala, karışımda bir joker karakter var – Zoe Saldaña’nın açıkladığı gibi, tek Star-Lord’a […]

Galaksinin Koruyucuları Vol.  3′ Yıldız Yön Değiştirmelerinden Beklenmedik Şeyleri Beklemek İçin İpuçları

Marvel Studios aracılığıyla görüntü

Gamora ve Peter’ın aşk hikayesi ikinci bir şans elde ederken, tüm ekip son bir dövüş için savaşırken (ve muhtemelen birlikte ölürken) ve James Gunn Marvel’a veda ederken, Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 mutlak bir mucize olduğu ortaya çıkmadı mı? Pekala, karışımda bir joker karakter var – Zoe Saldaña’nın açıkladığı gibi, tek Star-Lord’a hiç benzemeyen ve fandomun aşık olduğu alternatif Gamora.

MCU’nun filmler için gizli tarifine karşı çıkmak, Gunn’ın üstün olduğu şeydir ve görünüşe göre kendi temalarını bozmak, prosedürünün bir parçasıdır (bu, yanlışlıkla DCU çalışmasını son Marvel filmindeki tek kusurla abartmayı da içerir).

Zoe aslında franchise’da yalnızca bir film için imza attı ve o da galaksinin gardiyanları 2014’te geri döndük. Ama bildiğimiz gibi o sözleşme uzatıldı. Böylece, OG Gamora’nın babası Thanos tarafından kurban edilmesinden sonra bile Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Peter veya Muhafızların geri kalanı hakkında hiçbir hatırası olmayan alternatif bir Gamora olan Ruh Taşını geri almak için Yenilmezler: Oyunsonu. Ancak karakterin gerçek Gamora olmamasının yanı sıra, belirgin bir “vahşi yanı” da var.

Oyuncu oturdu Dijital Casus ve açıkladı, “Onun kesinlikle vahşi bir yanı var. Bu Gamora’nın hoşuna gidiyordu, şiddetten hoşlandığını söyleyemem, vahşi tarafta yaşamaktan zevk alıyordu ve bu eski Gamora’nın nefret ettiği bir şeydi, hor görürdü.”

Süper kahramanların, anti-kahramanların ve kötü adamların anında yaratıldığı MCU dünyasında, her şey mümkündür çünkü farklı zaman çizelgeleri, bir kişiyi hayata döndürmeyi veya onu geri dönen Kaptan Amerika gibi yaşlandırmayı mümkün kılar. zamanla ve koca bir hayat hikayesiyle birlikte kırışıklarla döndü. Bunu böyle yapıyorlar ve görünüşe göre Gamora’nın nazik kişiliğini ve şiddetten hoşlanmamasını tersine çevirmek de anlaşmanın bir parçası.

“Şiddet, onda büyük bir travmaya neden olan bir şeydi ve ne zaman şiddet uygulamak zorunda kalsa, bu onun kendisiyle gurur duymasına neden olmazdı, bu yüzden bu bölümdeki fark buydu. Derisinin içinde olmak eğlenceliydi, ama o oldukça çılgın, bu yüzden eski Gamora ya da benimle hiçbir ortak yanı olduğunu sanmıyorum, söylemeliyim.

Peki bu Gamora bundan sonra da yaşayacak mı? Galaksinin Koruyucuları Vol. 3?

Röportajın derinliklerinde Zoe, dublörlük içeren filmlerinin yokuşun sonuna nasıl yaklaştığını anlattı.

“Filmlerimin sayılı olduğunu biliyorum, kendi dublörlüğümü yapma şansım gittikçe azalıyor çünkü vücudum beni bir şekilde dışarı atıyor. Bu son bölüm için dublör provaları yapmak, ‘Ooo bu da ne, burada omzumu duydum, ah dirseğim de bir şey söylemeye çalışıyor’ gibi şeylerin başlangıcıydı.

Onu takip eden dublörü Alicia Vela-Bailey ile sevgiler. avatarı, film çekmenin bir patlama olduğundan bahsetti. Bunun Gamora’nın geleceğine başka bir kara bulut eklediğini görünce, bu Muhafızın tekrar savaşmak için yaşayıp yaşamadığını yalnızca zaman gösterecek.

Kol saati Galaksinin Koruyucuları Vol. 3 5 Mayıs’ta sinemalarda.

Teknory