Galaxy S23 serisi cesaret verici bir başlangıç ​​yapıyor

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Galaxy S23 serisinin Kore’de ön satış rekoru kırdığı bildirildi. Samsung ayrıca Hindistan’da S22 serisine kıyasla iki kat daha fazla ön satış bildirdi. Samsung, Galaxy S23 serisini bu ayın başlarında piyasaya sürdü ve Galaxy S22 serisi üzerinde çoğunlukla yinelemeli yükseltmelerden oluşan üç cihaz getirdi. Yine de, yeni telefonlar en az […]

Galaxy S23 serisi cesaret verici bir başlangıç ​​yapıyor

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Galaxy S23 serisinin Kore’de ön satış rekoru kırdığı bildirildi.
  • Samsung ayrıca Hindistan’da S22 serisine kıyasla iki kat daha fazla ön satış bildirdi.

Samsung, Galaxy S23 serisini bu ayın başlarında piyasaya sürdü ve Galaxy S22 serisi üzerinde çoğunlukla yinelemeli yükseltmelerden oluşan üç cihaz getirdi. Yine de, yeni telefonlar en az iki pazarda etkileyici ön sipariş sonuçları veriyor gibi görünüyor.

Chosun Biz Galaxy S23 serisinin Kore’de Galaxy S serisi ön satış rekorunu kırdığını bildirdi. Daha spesifik olarak, Galaxy S23 serisinin bir yıl önce S22 serisinin 1,01 milyon ön satışına kıyasla pazarda 1,09 milyon ön satışa ulaştığı bildirildi.

Satış noktası ayrıca Galaxy S23 Ultra’nın bu dönemde en popüler model olduğunu ve bölgedeki ön satışların (veya 650.000 adet) %60’ını oluşturduğunu bildirdi. Bunu sırasıyla Galaxy S23 ve Galaxy S23 Plus izledi.

Samsung, Hindistan’da fitili yükseltiyor

S23 serisinin ön sipariş performansı kendi pazarıyla da sınırlı değildi. ET Telekom Geçen hafta, Galaxy S23 serisinin ön siparişlerin ilk 24 saati içinde Hindistan’daki Galaxy S22 serisinin iki katı kadar ön sipariş aldığını bildirdi.

Samsung Hindistan Kıdemli Başkan Yardımcısı Raju Pullan, “Ön rezervasyonları açtıktan sonraki ilk 24 saat içinde Galaxy S23 serisinden yaklaşık 1.40.000 ön kitap aldık” dedi.

Samsung’un Hindistan’daki ön sipariş performansını tüm satış öncesi dönemde koruyup koruyamayacağını merak ediyoruz. Ayrıca her iki ülkedeki güçlü satış öncesi performansın diğer pazarlara ve nihai satış rakamlarına yansıyıp yansımadığını da görmek istiyoruz.

Bir Galaxy S23 serisi telefon almak ister misiniz? Daha sonra aşağıdaki buton ile bunu yapabilirsiniz.

Galaxy S23 serisi cesaret verici bir başlangıç ​​yapıyor

Teknory