Oura, Galaxy Ring’in sürpriz lansmanına yanıt verdi

Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği, donanımdan yapay zekaya ve daha fazlasına kadar çok sayıda duyurunun yer aldığı oldukça hareketliydi. Ancak en büyük sürprizlerden biri Galaxy Ring’in ortaya çıkmasıydı. Şimdi Oura’nın CEO’su sürpriz duyuruya yanıt verdi. Samsung, “son bir şey” türünden bir anda söylentilere konu olan Galaxy Ring’i ortaya çıkardı. Samsung’un akıllı yüzük pazarına girmesiyle birlikte rakiplerin […]

Oura, Galaxy Ring’in sürpriz lansmanına yanıt verdi

Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliği, donanımdan yapay zekaya ve daha fazlasına kadar çok sayıda duyurunun yer aldığı oldukça hareketliydi. Ancak en büyük sürprizlerden biri Galaxy Ring’in ortaya çıkmasıydı. Şimdi Oura’nın CEO’su sürpriz duyuruya yanıt verdi.

Samsung, “son bir şey” türünden bir anda söylentilere konu olan Galaxy Ring’i ortaya çıkardı. Samsung’un akıllı yüzük pazarına girmesiyle birlikte rakiplerin bu ani haber karşısında ne düşüneceğini merak edebilirsiniz. Oura CEO’su Tom Hale hiç vakit kaybetmeden iki sentiyle söze karıştı:

On yılı aşkın bir süre önce kurulduğumuzdan bu yana, durmaksızın yatırım yaptık. [the] en iyi akıllıyı yaratma hizmeti [ring] bu verir [everybody] bir ses. Üyelerimiz Z kuşağından Boomers kuşağına, profesyonel sporculardan uyku ve sağlıklarını iyileştirmek isteyenlere, adetlerini takip eden kadınlardan streslerini daha iyi yönetmek isteyenlere kadar uzanıyor.

Düzenli olarak yayınlanan yeni özelliklerle Oura, 100 verilmiş patent, 270 bekleyen patent başvurusu ve 130’dan fazla tescilli ticari marka ile akıllı halka form faktörü için hem donanım hem de yazılım açısından en güçlü fikri mülkiyet portföyüne sahiptir. Alana giren yeni oyuncular, kategorinin onaylanması anlamına geliyor ve bizi üyelerimize ve topluluğumuza hizmet etmek için daha yükseği hedeflemeye itiyor.

Açıklamaya göre Oura, Samsung gibi büyük bir ismin akıllı yüzük pazarına girmesinden hiç endişe duymuyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, Samsung’un bu alana yeni giren biri olarak zorlu bir mücadelesi olacak. Ancak cihazın Samsung’un mevcut ekosistemi tarafından desteklenmesi gerekiyor.

Oura, Galaxy Ring’in sürpriz lansmanına yanıt verdi

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow