Humane, AI Pin’in Mart ayında gönderime başlayacağını duyurdu

TL;DR Humane, Mart 2024’ten itibaren öncelikli sipariş verenlere AI Pinini göndermeye başlayacağını duyurdu. Pinler, ön siparişlerin alındığı sıraya göre gönderilecektir. Humane geçen ay AI Pin’i piyasaya sürdü. Humane tam olarak bilinen bir isim olmasa da GPT-4 destekli AI Pininin duyurusunu hatırlayacaksınız. Şirket, ilk ürününü kasım ayında ön siparişe açtı ve şimdi de pinlerin ne zaman […]

Humane, AI Pin’in Mart ayında gönderime başlayacağını duyurdu

TL;DR

  • Humane, Mart 2024’ten itibaren öncelikli sipariş verenlere AI Pinini göndermeye başlayacağını duyurdu.
  • Pinler, ön siparişlerin alındığı sıraya göre gönderilecektir.
  • Humane geçen ay AI Pin’i piyasaya sürdü.

Humane tam olarak bilinen bir isim olmasa da GPT-4 destekli AI Pininin duyurusunu hatırlayacaksınız. Şirket, ilk ürününü kasım ayında ön siparişe açtı ve şimdi de pinlerin ne zaman gönderilmeye başlayacağını açıkladı.

AI Pin resmi olarak açıklandığında Humane, cihazın 2024’ün başına kadar piyasaya sürülmeyeceğini söylemişti. Şirket artık bir tarih daralttı. belirterek X’te (eski adıyla Twitter), AI Pininin Mart 2024’te gönderilmeye başlayacağını duyurdu.

Sosyal paylaşıma göre, “öncelikli sipariş verenler ilk önce Ai Pinlerini alacak.” Şirket ayrıca siparişinizi ne kadar hızlı gönderdiğinizi de dikkate alıyor gibi görünüyor. Humane, “Tüm siparişleri satın alma tarihine göre alındıkları sıraya göre gönderiyoruz” diyor.

Bilgilerinizi tazelemek amacıyla AI Pin, belirtilmemiş bir Snapdragon işlemci tarafından desteklenen giyilebilir bir projektördür. Cihaz, bir ekran kullanmak yerine sesli ipuçlarını ve bilgiyi kullanıcının eline yansıtan bir projektörü kullanıyor. Ana özelliği, ses tabanlı mesajlaşma, yapay zeka dil çevirisi ve daha fazlası gibi eylemleri gerçekleştirmesine olanak tanıyan yapay zeka entegrasyonudur.

Bir AI Pinini ilk ele geçirenlerden biri olmayacak olsanız da, hala Humane’in sitesinde ön siparişe açık (Humane’de 699 dolar). Cihaz Eclipse (Siyah) renk seçenekleriyle 699 Dolar, Lunar (Beyaz ve cilalı krom) 799 Dolar ve Equinox (Siyah ve cilalı krom) 799 Dolar fiyatla satışa sunuluyor.


Humane, AI Pin’in Mart ayında gönderime başlayacağını duyurdu

Teknory