Galaxy S24’ün en büyük söylenti özelliği abonelik gerektirebilir

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Galaxy S24’ün fotoğraflar, mesajlar, ses tanıma ve daha fazlası için cihaz üzerinde üretken yapay zekaya sahip olduğu söyleniyor. Yeni bir söylenti, Samsung’un bu AI özelliklerini bir abonelik hizmeti olarak sunmayı düşündüğünü gösteriyor. Galaxy S24’ün piyasaya sürülmesinden hâlâ aylar geçti ancak cihaz içi üretken yapay zekanın telefona gelecek yeni özelliklerden […]

Galaxy S24’ün en büyük söylenti özelliği abonelik gerektirebilir

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Galaxy S24’ün fotoğraflar, mesajlar, ses tanıma ve daha fazlası için cihaz üzerinde üretken yapay zekaya sahip olduğu söyleniyor.
  • Yeni bir söylenti, Samsung’un bu AI özelliklerini bir abonelik hizmeti olarak sunmayı düşündüğünü gösteriyor.

Galaxy S24’ün piyasaya sürülmesinden hâlâ aylar geçti ancak cihaz içi üretken yapay zekanın telefona gelecek yeni özelliklerden biri olacağına dair söylentiler duyduk. Ancak yeni bir söylenti, Samsung’un yapay zeka araçlarını kullanmak istiyorsanız ödeme yapmanız gerekeceğini iddia ediyor.

Samsung’un Galaxy S24 için temel fark yaratıcısı olarak üretken yapay zekaya güvendiğini öne süren çok sayıda söylenti var. Şirketin telefondaki fotoğrafları, mesajları, ses tanımayı ve daha fazlasını desteklemek için cihaz içi üretken yapay zekayı benimsemek istediği bildiriliyor. Bu tür araçlar ilginç eklemeler olsa da, ihbarcı Revegnus, Samsung’un bu araçları bir ödeme duvarının arkasına koymayı düşündüğü konusunda uyarıyor.

Samsung, S24’ün cihaz içi yapay zeka özelliklerini bir ‘abonelik’ hizmeti olarak sunma seçeneğini aktif olarak araştırıyor.

İhbarcı, bu söylentiye sahip abonelik hizmetinin ne kadara mal olacağı konusunda herhangi bir bilgi vermiyor. Şirketin neden böyle bir ücret talep ettiğini ise ancak tahmin edebiliyoruz.

Bu yıl, LG ve GM gibi şirketlerin abonelikleri keşfederek ve hizmet olarak yazılım (SaaS) işletmeleri haline gelerek gelirlerini artırma konusunda konuştuklarını gördük. Samsung bu yıl pazarın ne kadar yavaş olduğuyla mücadele ediyor. teknoloji devinin abonelikleri başka bir istikrarlı gelir kaynağı ekleme fırsatı olarak görmesi ihtimali var.

Galaxy S24’ün Ocak 2024’ün üçüncü haftasında piyasaya sürüleceğine inanılıyor. Bu abonelik söylentisi doğruysa bunu muhtemelen lansman etkinliği sırasında öğreneceğiz.

Galaxy S24’ün en büyük söylenti özelliği abonelik gerektirebilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow