Ücretsiz Spotify engellemesi nasıl kaldırılır

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Spotify’ın engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan ayrıca bir para iade garantisi ile birlikte gelir. Spotify bir uzun ülke listesi(yeni bir sekmede açılır), ancak […]

Ücretsiz Spotify engellemesi nasıl kaldırılır

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, Spotify’ın engellemesini dünyanın herhangi bir yerinden kaldırabilir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plan ayrıca bir para iade garantisi ile birlikte gelir.


Spotify bir uzun ülke listesi(yeni bir sekmede açılır), ancak her yerde mevcut değildir. Spotify’ın belirli ülkelerdeki sansür nedeniyle veya dikkat dağıtmayı önlemeye çalışan ağlar (okullar veya ofisler gibi) nedeniyle engellenebileceği pek çok örnek vardır.

Ağ bloklarını ve güvenlik duvarlarını aşmanın en iyi yolu bir Spotify VPN kullanmaktır. Bu siber güvenlik hizmetleri, gittiğiniz her yerde özel ve güvenli bir şekilde saatlerce müziğe erişiminizi güvence altına alabilir.

Bir VPN ile Spotify’ın engellemesini nasıl kaldırırsınız?

VPN’ler gerçek IP adresinizi gizleyebilir ve sizi başka bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlayabilir. Bu basit işlem, Spotify’ı destekleyen bir konumdan bağlanıyormuşsunuz izlenimi vererek çevrimiçi kısıtlamaları atlar.

Akış dostu bir hizmetle süreç hızlı ve kolaydır:

  1. Bir VPN’e Kaydolun

  2. Uygulamayı istediğiniz cihaza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

  3. Uygulamayı açın ve Spotify’a erişimi kısıtlamayan bir konumdaki bir sunucuya bağlanın

  4. Spotify’ı dünyanın her yerinden kullanın

Çevrimiçi kısıtlamaları aşmak için en iyi VPN’lerin çoğu ücretsiz değildir, ancak genellikle para iade garantisi sunarlar.

Spotify’ın engellemesini ücretsiz olarak kaldırabilir misin?

Para iade garantilerini kullanarak, nakit paranızı tamamen taahhüt etmeden Spotify’ın engellemesini kaldırabilirsiniz.

ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) çevrimiçi ablukaları ve kısıtlamaları aşmak için en iyi VPN’dir ve cömert bir para iade garantisi ile birlikte gelir. Bu yüksek hızlı hizmet, sezgisel bir uygulama ve arayüz, güçlü şifreleme düzeyleri ve aynı anda beş adede kadar bağlantı sunar. Ayrıca cihazlarınızdan herhangi birini, kullanışlı olan ExpressVPN uygulamasını çalıştıran bir yönlendiriciye bağlayabilirsiniz.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(yeni bir sekmede açılır) 81,38 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir. Para iade garantisi ile Spotify’ın engellemesini kaldırabilir ve sınırsız erişime sahip bir konuma döndüğünüzde yatırımınızı geri kazanabilirsiniz.

ExpressVPN ile ücretsiz olarak Spotify’ın engellemesini kaldırın.

Teknory