Galaxy Tab S6 Lite az önce %49’luk rekor bir fiyat düşüşü elde etti

Bu Android tabletin 2022 sürümü bir süredir piyasada, ancak bu fiyat aralığında bir ürün satın almak muhtemelen en son teknoloji özelliklere sahip olmaktan çok kalite ve performansla ilgilendiğiniz anlamına gelir. Tablet daha önce de satışa sunuldu ancak hiçbir zaman bugünkü kadar büyük bir indirim yaşanmamıştı. 64GB’lık temel model de 199,99 $’dan indirimli olarak satılıyor, ancak […]

Bu Android tabletin 2022 sürümü bir süredir piyasada, ancak bu fiyat aralığında bir ürün satın almak muhtemelen en son teknoloji özelliklere sahip olmaktan çok kalite ve performansla ilgilendiğiniz anlamına gelir. Tablet daha önce de satışa sunuldu ancak hiçbir zaman bugünkü kadar büyük bir indirim yaşanmamıştı. 64GB’lık temel model de 199,99 $’dan indirimli olarak satılıyor, ancak depolama alanını iki katına çıkarmak için fazladan 20 $ da ödeyebilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab S6 Lite, parlak 10,4 inç ekrana sahip ve bu serinin daha yeni sürümünde Qualcomm Snapdragon 720G işlemci tarafından destekleniyor. Akış sırasında kaliteli ses için çift Dolby Atmos sertifikalı hoparlörün yanı sıra tek şarjla 12 saat kullanım sağlayabilen etkileyici 7.040 mAh pil içerir. Aynı zamanda S Pen ile birlikte geliyor, bu da onu bütçesi kısıtlı yaratıcı tipler için iyi bir seçim haline getiriyor. Cihaz, temel fotoğrafçılık ve iyi görüntülü arama işlevselliği ekleyen 8 MP arka kamera ve 5 MP ön kameraya sahiptir. Fırsat üç renk grubunda da geçerlidir: Oxford Grisi, Angora Mavisi ve Şifon Gülü.

Samsung ekosistemine yükseltmeye hazır mısınız? Yukarıdaki buton sizi teklife yönlendirir.

Galaxy Tab S6 Lite az önce %49’luk rekor bir fiyat düşüşü elde etti

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow