Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus sızıntısı bize ilk gerçek görüntüleri vermiş olabilir

Ryan Haines / Android Otoritesi TL;DR Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus’ın görüntüleri sızdırıldı. Görüntüler boyutu, kamera yerleşimini ve çerçeve kalınlığını gösterir. Samsung’un yanlışlıkla Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus’ın varlığını doğrulamasının üzerinden sadece birkaç gün geçti. Şimdi yeni bir sızıntı, bize gelecek tabletlere ilk gerçek bakışımızı vermiş olabilir. outlet tarafından keşfedildiği gibi […]

Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus sızıntısı bize ilk gerçek görüntüleri vermiş olabilir

Ryan Haines / Android Otoritesi

TL;DR

  • Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus’ın görüntüleri sızdırıldı.
  • Görüntüler boyutu, kamera yerleşimini ve çerçeve kalınlığını gösterir.

Samsung’un yanlışlıkla Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus’ın varlığını doğrulamasının üzerinden sadece birkaç gün geçti. Şimdi yeni bir sızıntı, bize gelecek tabletlere ilk gerçek bakışımızı vermiş olabilir.

outlet tarafından keşfedildiği gibi tablet maymunları, Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus’ın bir Güney Kore düzenleyici kurumunda durduğu görülüyor. Düzenleyici kurumun adı verilmedi, ancak iki tabletin bazı düşük kaliteli fotoğraflarını çekmiş gibi görünüyor.

İki resimde boyutu ölçmek için cetvellerin yanında tabletler var. Bunun dışında, çerçeve kalınlığı ve kamera yerleşimi dışında bu görüntülerin sağladığı fazla bilgi yok.

Daha önceki sızıntılara göre standart modelin 10.9 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Plus modelinin ise 12.4 inç ile biraz daha büyük olması bekleniyor. Her iki tabletin de orta sınıf cihazlarda kullanılan bir çip olan Samsung Exynos 1380’i barındırması bekleniyor. Samsung’un “Fan Edition” tabletlerinin genellikle ana hat muadillerinden daha bütçe dostu olduğu göz önüne alındığında, bu tamamen şaşırtıcı değil.

Samsung’un Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus’ı ne zaman piyasaya süreceği bilinmiyor, ancak bu yıl piyasaya çıkması bekleniyor. Belki de büyük tatil alışveriş sezonu başlamadan önce bile. Bir sızıntı, standart sürümün fiyatının Hindistan’da 63.000 Rs olacağını ve bunun ABD’de yaklaşık 761 $’a çıkacağını iddia ediyor. Ancak Samsung, ithalat vergileri nedeniyle ürünlerini Hindistan’da ABD’den daha yüksek fiyatlara satma eğilimindedir, bu nedenle bu tabletlerin piyasaya çıktıklarında ne kadara mal olacağı henüz belli değil.

Galaxy Tab S9 FE ve FE Plus sızıntısı bize ilk gerçek görüntüleri vermiş olabilir

Teknory