Galaxy Watch 4, ABD’de Wear OS 4 tabanlı One UI 5 Watch güncellemesini alıyor

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi Samsung Galaxy Watch 4 Klasik TL;DR Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic artık Wear OS 4’ü temel alan One UI 5 Watch güncellemesini alıyor. Yazılım, ABD ve diğer bazı bölgelerdeki akıllı saatlerin Bluetooth sürümüne yayılıyor. Yaklaşık 1,7 GB ağırlığında büyük bir güncellemedir. Samsung, Wear OS 4 güncellemesini […]

Galaxy Watch 4, ABD’de Wear OS 4 tabanlı One UI 5 Watch güncellemesini alıyor

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi

Samsung Galaxy Watch 4 Klasik

TL;DR

  • Samsung Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic artık Wear OS 4’ü temel alan One UI 5 Watch güncellemesini alıyor.
  • Yazılım, ABD ve diğer bazı bölgelerdeki akıllı saatlerin Bluetooth sürümüne yayılıyor.
  • Yaklaşık 1,7 GB ağırlığında büyük bir güncellemedir.

Samsung, Wear OS 4 güncellemesini Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic’e sunmaya başladı. Güncelleme, Google’ın en son Wear OS sürümünü temel alan Samsung’un tescilli dış görünümü olan One UI 5 Watch ile birlikte geliyor. Yani teknik olarak Galaxy Watch 4, Wear OS 4 güncellemesi söz konusu olduğunda Pixel Watch’u geride bıraktı.

Kullanıcılar Reddit Galaxy Watch 4 Bluetooth modelleri için gelecek One UI 5 Watch güncellemesini bildiriyorlar. Güncelleme alan saatlerin LTE versiyonları ile ilgili herhangi bir paylaşım göremedik. Bununla birlikte, yazılımın ABD de dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde mevcut olduğu görülüyor. Eski amiral gemisi Samsung akıllı saatlerine bir dizi yeni özellik ekliyor.

Galaxy Watch 4 serisi için One UI 5 Watch: Yeni özellikler

One UI 5 Watch, Galaxy Watch 4 serisine yeni saat görünümleri ve döşemeler getiriyor. Yeni kutucuklar arasında, kullanıcıların Galaxy Watch’larında ne kadar şarj kaldığını hızlı bir şekilde kontrol etmelerine olanak tanıyan yeni bir pil düzeyi kutucuğu, kullanıcıların 360 sesi açmasına/kapatmasına olanak tanıyan bir Buds denetleyicisi kutucuğu ve kullanıcıların zamanlayıcıyı beklemeden hızlı bir şekilde başlatmasına olanak tanıyan bir Zamanlayıcı kutucuğu yer alıyor. özel uygulamayı açma.

Ayrıca Galaxy Watch 4 serisine yönelik güncelleme, kullanıcılara kişiselleştirilmiş kalp atış hızı bölgesi, düzensiz kalp ritmi bildirimleri, Track Run, gelişmiş uyku koçluğu, otomatik bisiklet antrenmanı kayıtları ve diğer özel antrenman araçları gibi özelliklere erişim sağlıyor.

Galaxy Watch 4 serisi ayrıca gelen aramaların ses seviyesini kontrol etme ve sessize alma özelliğine de sahip. Aramalar sırasında tuş takımı erişimi de mümkün olacaktır. Bu özellikler One UI 4 Watch’ta mevcut değildi.

Wear OS 4’ün bazı temel özellikleri de geliyor. Örneğin, kullanıcılar artık fabrika ayarlarına sıfırlama yapmadan saati yeni bir telefonla eşleştirme olanağına sahip.

One UI 5 Watch güncellemesini Galaxy Watch 4 veya Watch 4 Classic cihazınıza şu adrese giderek indirebilirsiniz: Ayarları İzle> Yazılım Güncellemesini İzle. Yaklaşık 1,7 GB ağırlığındadır, bu nedenle ideal olarak bir Wi-Fi ağı üzerinden indirmelisiniz. Güncellemeyi hemen göremezseniz endişelenmeyin. Kademeli bir dağıtım olabilir ve bunu çok yakında almalısınız.

Galaxy Watch 4, ABD’de Wear OS 4 tabanlı One UI 5 Watch güncellemesini alıyor

Teknory