İşte izleme keyfiniz için Galaxy S24 serisinin birkaç görseli daha

TL;DR Galaxy S24 serisinin bazı görselleri daha sızdırıldı. Bu görüntüler Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus’taki düz ekranı ve Galaxy S24 Ultra’nın neredeyse düz ekranını doğruluyor. Samsung’un Galaxy S24 serisini Ocak 2024’ün başlarında duyurması bekleniyor. Resimler ve teknik özellikler de dahil olmak üzere telefonlarla ilgili neredeyse her şey sızdırıldı. Cihazı tüm açılardan gördük ancak heyecanımızı […]

İşte izleme keyfiniz için Galaxy S24 serisinin birkaç görseli daha

TL;DR

  • Galaxy S24 serisinin bazı görselleri daha sızdırıldı.
  • Bu görüntüler Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus’taki düz ekranı ve Galaxy S24 Ultra’nın neredeyse düz ekranını doğruluyor.

Samsung’un Galaxy S24 serisini Ocak 2024’ün başlarında duyurması bekleniyor. Resimler ve teknik özellikler de dahil olmak üzere telefonlarla ilgili neredeyse her şey sızdırıldı. Cihazı tüm açılardan gördük ancak heyecanımızı bastıramıyoruz, o yüzden işte gelecek telefonların daha temiz render’ları.

Bu yeni görseller, Arsène LupinAyrıca geçen hafta temiz renderlar paylaşan kişi. Ancak Samsung, X’te (eski adıyla Twitter olarak bilinen platform) bu görsellerin kaldırılmasını sağlamayı başardı.

Resim 549

İşte Galaxy S24, Galaxy S24 Plus ve Galaxy S24 Ultra’nın temiz görselleri:

Galaxy S24 ve Galaxy S24 Plus düz ekranlara sahipken Galaxy S24 Ultra da düz ekranlara sahip. Kenarda çok ince bir eğri var, ancak bu eğri gerçek ekran katmanından ziyade dış cam katmanında daha fazla.

Yakın tarihli bir AB fiyat sızıntısı, Galaxy S24 ve Galaxy S24’ün daha ucuz fiyatlandırılabileceğini, Galaxy S24 Ultra’nın ise önceki modelden daha yüksek fiyatlandırılabileceğini gösteriyor. Cihazların ABD fiyatları henüz sızdırılmadı ve AB fiyatının doğrudan dönüştürülmesi adil bir tablo çizmiyor. Ancak Galaxy S24 serisinin bölgede çok sayıda ön sipariş indirimi ve takas fırsatıyla rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılacağını varsayabiliriz.

Cihazların 2024 Ocak ayı ortasında piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Telefonların ABD’de Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 SoC’yi alması bekleniyor. Diğer önemli bölgelerde, temel S24 ve S24 Plus’ın Exynos 2400 SoC’yi alması beklenirken, Ultra’nın Snapdragon’u koruması bekleniyor. Dolayısıyla, ABD dışında en iyi SoC’yi elde etmek istiyorsanız Ultra’ya para harcamanız gerekebilir. Durumun böyle olup olmayacağını doğrulamak için Samsung’un telefonu resmi olarak başlatmasını beklememiz gerekecek.


İşte izleme keyfiniz için Galaxy S24 serisinin birkaç görseli daha

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow