Garmin Venu Sq’de şimdiye kadarki en iyi ikinci fiyat

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi Venu Sq’yi %50’den fazla indirimle alma şansı büyük bir darbedir. 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana, bu yılın Şubat ayında yalnızca tek bir günde bu kadar uygun fiyatlı oldu, bu nedenle Prime Day veya Black Friday bile fiyatı bu kadar düşürmedi. Garmin Venu Meydanı Garmin Venu Meydanı Garmin’den daha uygun fiyatlı, […]

Garmin Venu Sq’de şimdiye kadarki en iyi ikinci fiyat

Jimmy Westenberg / Android Otoritesi

Venu Sq’yi %50’den fazla indirimle alma şansı büyük bir darbedir. 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana, bu yılın Şubat ayında yalnızca tek bir günde bu kadar uygun fiyatlı oldu, bu nedenle Prime Day veya Black Friday bile fiyatı bu kadar düşürmedi.

Garmin Venu MeydanıGarmin Venu Meydanı

Garmin Venu Meydanı

Garmin’den daha uygun fiyatlı, çok yönlü bir cihaz

Garmin Venu Sq, ablasının kalitesine uygun, Garmin Venu’dan daha uygun fiyatlı, çok yönlü bir GPS saatidir.

Çok daha makul bir fiyat etiketine sahip olmasına rağmen Garmin Venu Sq, orijinal Venu’nun işlevselliğinin büyük çoğunluğunu koruyor. İncelememizde kesinlikle bu konuda söylenecek çok güzel şeyler vardı. Dairesel OLED ekranı dikdörtgen bir LCD ile değiştirir ve birkaç sensörü kaldırır, ancak bunun dışında, özellikle bugün uygun fiyata karşılaştırılabilir bir giyilebilir cihaz elde edersiniz. İç ve dış mekan egzersizleri için 20’den fazla yerleşik spor modu, gelişmiş uyku takibi, Garmin Coach desteği sunar ve ayrıca kan oksijen doygunluğunu ölçmek için bir nabız oksimetresine sahiptir. Akıllı saat modunda altı güne kadar ve GPS çalışırken 14 saate kadar pil ömrü vardır. Genel olarak, Venu Sq, çok yönlü bir giriş seviyesi GPS saati arayanlar için sağlam bir seçimdir.

Bu Garmin Venu Sq anlaşmasının nadir doğası göz önüne alındığında, teklifin hızlı bir şekilde yakalanacağını varsaymalıyız. Yapabiliyorken yukarıdaki widget aracılığıyla göz atın.

Garmin Venu Sq’de şimdiye kadarki en iyi ikinci fiyat

Teknory