Best Buy, yeni HP Chromebook Plus’ta %50 indirim yaptı

Ryan Haines / Android Otoritesi Sırt çantanızda en son Chromebook’u taşıyorsanız 2024 üretkenlik hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olabilir ve Best Buy, çağlar boyu sürecek bir şenlikli fırsat sunuyor. Yeni HP Chromebook Plus’ın fiyatı genellikle 500 ABD dolarına yakın bir fiyata satılıyor, ancak şu anda onu çevrimiçi satıcıdan yalnızca 249 ABD dolarına satın alabilirsiniz. HP Chromebook […]

Ryan Haines / Android Otoritesi

Sırt çantanızda en son Chromebook’u taşıyorsanız 2024 üretkenlik hedeflerinize ulaşmanız daha kolay olabilir ve Best Buy, çağlar boyu sürecek bir şenlikli fırsat sunuyor. Yeni HP Chromebook Plus’ın fiyatı genellikle 500 ABD dolarına yakın bir fiyata satılıyor, ancak şu anda onu çevrimiçi satıcıdan yalnızca 249 ABD dolarına satın alabilirsiniz.

HP Chromebook Plus 249 ABD Doları (250 ABD Doları indirim)

Bu teklif gerçekten dikkatimizi çekti, çünkü yeni çıkan bir donanımda %50’lik bir fiyat düşüşü pek sık görülmez. Chromebook Plus yalnızca Ekim ayında raflara çıktı, bu nedenle bir süreliğine yalnızca marjinal indirimler görmesini beklemiş olabiliriz. Tavsiyemiz hediye atın ağzına bakmamanız olacaktır. Anlaşma aynı zamanda bir dizi üst düzey güvenlik yazılımı ve üç aylık YouTube Premium’u da içeriyor.

HP Chromebook Plus, 15,6 inç Full HD IPS ekrana ve Intel Core i3-N305 işlemciye sahiptir ve hem iş hem de oyun için verimli performans sağlar. Dizüstü bilgisayar, 4K içeriği sorunsuz bir şekilde aktarabilen ve gündelik oyunları destekleyebilen Intel UHD Graphics içerir. 8 GB LPDDR5 RAM hızlı tepki veren ve hızlı performans vaat ederken, HP Hızlı Şarj pili yaklaşık 45 dakikada %50’ye kadar doldurur. Bağlantı seçenekleri arasında Wi-Fi 6E ve Bluetooth 5.3 yer alıyor ve cihaz, net görüntülü görüşmeler için bir Full HD kamera içeriyor. Şık, hafif tasarımı ve enerji tasarruflu yapısı, onu performans ve taşınabilirliğin bir karışımını arayan kullanıcılar için pratik bir seçim haline getiriyor.

Yukarıdaki widget aracılığıyla anlaşmanın devam ettiği süreye göz atın.

Best Buy, yeni HP Chromebook Plus’ta %50 indirim yaptı

Teknory