Gerçeküstü ‘Road-Lite’ Sürüş Hayatta Kalma Oyunu Pacific Drive Şubat Ayındaki Lansman Tarihini Aldı

Gelecek yıla ertelenen sürüş odaklı roguelite hayatta kalma oyunu Pacific Drive’ın 22 Şubat’ta geleceğini artık biliyoruz. Haber bugünkü PC Gaming Show: Most Wanted’ın izniyle geliyor. Pacific Drive, Kuzeybatı Pasifik’in gerçeküstü bir versiyonunda ortaya çıkan birinci şahıs bir maceradır. Oyuncular, bir devlet kurumunun yanlış giden deneyleriyle ilgili doğaüstü tehditlerle dolu bir ormanı keşfetmek için bir istasyon […]

Gerçeküstü ‘Road-Lite’ Sürüş Hayatta Kalma Oyunu Pacific Drive Şubat Ayındaki Lansman Tarihini Aldı

Gelecek yıla ertelenen sürüş odaklı roguelite hayatta kalma oyunu Pacific Drive’ın 22 Şubat’ta geleceğini artık biliyoruz.

Haber bugünkü PC Gaming Show: Most Wanted’ın izniyle geliyor. Pacific Drive, Kuzeybatı Pasifik’in gerçeküstü bir versiyonunda ortaya çıkan birinci şahıs bir maceradır. Oyuncular, bir devlet kurumunun yanlış giden deneyleriyle ilgili doğaüstü tehditlerle dolu bir ormanı keşfetmek için bir istasyon vagonunu kullanıyorlar. Aşağıda yakın zamanda yayınlanan bir hikaye fragmanına göz atın.

Koşu tabanlı bir oyun olarak, ormana yapılan her yolculukta dünya değişir ve sizi hayatta tutan tek şey, rahatsız edici manzaraları keşfederken bulduğunuz malzemeleri kullanarak onaracağınız, güçlendireceğiniz ve değiştireceğiniz güvenilir aracınızdır. Arabanızın, yoluna çıkan her şeyi yok eden tekrarlayan bir girdap olan Zone Storm gibi tehlikelere dayanabilmesi için sonuna kadar ayakta kalması gerekecek, bu da oyuncuların hayatta kalmak için onu aşması gerektiği anlamına geliyor.

Pacific Drive PlayStation 5 ve PC’de satışa sunulacak. oyun hakkında daha fazla bilgi için oyunun genişletilmiş önizlemesine buradan göz atabilirsiniz.

Teknory