Kang Hanedanı’nın Çıkış Tarihi

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf Disney bir süredir uğraşıyor pay son zamanlarda – yazarların lonca grevi, tüm Ron DeSantis fiyaskosu, kuantum veya başka bir Marvel aktörünün tartışma kulübünde Jonathan Majors’a katıldığı gerçeği. Mouse House’un yaklaşan içerik listesini ne zaman geciktireceği ve geciktirmeyeceği meselesiydi ve tüm Marvel Studios porsiyonlarının beyinsiz olmasıydı. Yenilmezler: Kang Hanedanı gecikmelere katılmak zorunda […]

Kang Hanedanı’nın Çıkış Tarihi

Marvel Studios aracılığıyla fotoğraf

Disney bir süredir uğraşıyor pay son zamanlarda – yazarların lonca grevi, tüm Ron DeSantis fiyaskosu, kuantum veya başka bir Marvel aktörünün tartışma kulübünde Jonathan Majors’a katıldığı gerçeği. Mouse House’un yaklaşan içerik listesini ne zaman geciktireceği ve geciktirmeyeceği meselesiydi ve tüm Marvel Studios porsiyonlarının beyinsiz olmasıydı. Yenilmezler: Kang Hanedanı gecikmelere katılmak zorunda kaldı.

film ilk kez 2022’de, San Diego Comic-Con’da Kevin Feige tarafından duyurulmuştu. Kevin Feige filmin yapım aşamasında olduğunu ve 2 Mayıs 2025’te vizyona gireceğini açıkladı. Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi film yapımcısı – Destin Daniel Cretton – filmi temel alarak yönetecekti. Karınca Adam ve Yaban Arısı: Quantumania yazar Jeff Loveness’ın senaryosu.

Ancak bu duyurular, Marvel Sinematik Evreni’nin Üçüncü Aşama’nın başarısının zirvesinde olduğu bir zamanda yapıldı. Yenilmezler: Oyunsonu ve yepyeni kötü adamının çıkışını yapma konusunda heyecanlıydı. Ancak o zamandan beri tablonun tamamı yokuş aşağı gitti ve bu da Yenilmezler: Kang Hanedanıçıkış tarihi.

Nedir Yenilmezler: Kang Hanedanıçıkış tarihi?

Ant-Man and the Wasp: Quantumania'da Kang rolünde Jonathan Majors
Apeksha Bagchi aracılığıyla Marvel Studios/Remix aracılığıyla görüntü

Merakla beklenen Altıncı Aşama filminin, yapımının 2024 baharında başlayacağına dair raporlara dayanarak zaten ertelenmesi bekleniyordu. Kang Hanedanı orijinal çıkış tarihini korumak için.

Ancak kimse bunun bir yıl geriye itilmesini beklemiyordu. film 2 Mayıs 2025’ten 1 Mayıs 2026’ya ertelendi, bu da şu anlama geliyor: Yenilmezler: Gizli Savaşlarşimdi 7 Mayıs 2027’de yayınlanıyor.

Neden bir yıl erteleniyor? Majors’ın hala çok canlı ve tekmeleyen tartışması (Marvel’in oyuncuyu elinde tutmak için hazır bir çözümü olmasına rağmen) Ve Kang), Loveness’ın senaryosuna olumsuz geri dönüşler kuantum devam eden yazar grevi — seçiminizi yapın.

Yazar hakkında

avatarı

Apeksha Bagchi

Apeksha, We Got This Covered’de Serbest Editör ve Yazar. Yılların deneyimine sahip tutkulu bir içerik oluşturucudur ve güneş altındaki her şeyi kapsayabilir. Kendisini sadık bir Marvel bağımlısı olarak etiketliyor (gizlice Vampire Diaries’i zilyonuncu kez yeniden canlandırırken). Dizüstü bilgisayarında saatlerce yazı yazarak belini kırmadığı zamanlarda, muhtemelen onu bir cinayet gizemi kitabıyla kanepede kıvrılmış ve kucağında kedisini uyuklarken bulabilirsiniz.

Teknory