Gişe Beklentilerini Aşan Hırsızların Arasında Onur

Paramount Pictures aracılığıyla fotoğraf Ne zaman Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur Cuma günü açıldı, yüksek beklentilerle geldi ve hayal kırıklığına uğratmadı. Gişe gelirlerinin bu konuda söyleyecek bir şeyi varsa, film serisinin önünde çok parlak bir gelecek var. Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur izleyicileri Neverwinter’a bir yolculuğa ve Underdark’ta bir göreve çıkarıyor ve bu […]

Gişe Beklentilerini Aşan Hırsızların Arasında Onur

Paramount Pictures aracılığıyla fotoğraf

Ne zaman Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur Cuma günü açıldı, yüksek beklentilerle geldi ve hayal kırıklığına uğratmadı. Gişe gelirlerinin bu konuda söyleyecek bir şeyi varsa, film serisinin önünde çok parlak bir gelecek var.

Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur izleyicileri Neverwinter’a bir yolculuğa ve Underdark’ta bir göreve çıkarıyor ve bu deneyimden harika incelemelerle ayrıldılar. 10.000’den fazla oydan 7,6/10 IMDb derecesi ve 500’den fazla doğrulanmış derecelendirme üzerinden %93 Rotten Tomatoes Seyirci puanı alan film, izleyicilerde net bir şekilde yankı buldu. Karşılaştırıldığında, ilk taksit Zindanlar ve Ejderhalar 2000 yılında o kadar iyi gitmedi, 3.6/10 IMDb puanı ve %10 Rotten Tomatoes puanı kazandı.

Edgin rolünde Chris Pine, Holga rolünde Michelle Rodgriguez, Xenk rolünde Rege-Jean Page ve Forge rolünde Hugh Grant ile yıldızlarla dolu oyuncu kadrosu şimdiden bir günde ABD ve Kanada’da 15 milyon dolarlık brüt satışın tadını çıkarıyor. koşmak. Başına film/box-office/dungeons-dragons-honor-among-thieves-opening-day-1235570568/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener”>Çeşitlilikgişe satışlarının hafta sonu 40 milyon dolara ulaşması bekleniyor. Bu hızla, 150 milyon dolarlık bütçeyi aşacak ve tüm DnD evrenine genişlemeyi haklı çıkaracak gibi görünüyor.

Bu, dünya çapındaki brüt 34 milyon dolardan güzel bir değişiklik. Zindanlar ve Ejderhalar 2000 yılında yaşanan, 45 milyon dolarlık bütçeyi telafi edemeyen. Başına Ekran Rantı, Jeremy Irons ve Thora Birch’in başrol oynamasına rağmen büyük bir başarısızlıktı. Makalenin nedenlerini utanmadan özetlediği gibi: kötü performanslar, zayıf özel efektler, deneyimsiz bir yönetmen, tutarsız hikaye ve ton, ucuz kostümler ve son olarak, rol yapma fantezi masa oyunuyla bağlantı eksikliği.

Yeni ve geliştirilmiş 2023 filmi, önceki bölümün nerede yanlış gittiğini incelemiş olmalı çünkü John Francis Daley ve Jonathan Goldstein’ın yönetmenliği, rolleri için seçtikleri dev yıldızlar ve filmde özel efektleri hayata geçirme konusundaki 23 yıllık deneyimiyle, nasıl olabilirdi? kaybetmek? güven o kadar yüksek ki Zindanlar ve Ejderhalar Rege-Jean Page, DnD evreni için olasılıkların ne kadar sonsuz olduğundan bahsediyor.

Dungeons & Dragons: Hırsızlar Arasında Onur şu anda sinemalarda ve Yuvarlanan taşlar sinemada gösterime girmesinden bir buçuk ila iki ay sonra filmleri akış platformunda yayınlama konusundaki en son modeline dayanarak, Paramount + ‘da yayın çıkış tarihini Mayıs ayı ortasında tahmin ediyor.

Teknory