OG Jumanji Yıldızı Yeni Devam Filmleri İçin Kendilerine Yaklaşılıp Yaklaşılmadığını Açıkladı

Özet Orijinalde Alan’ın çocukluk arkadaşını oynayan David Alan Grier Cumanjiyeni devam filmlerine katılması istenmedi. En son Cumanji devamı, 2019 Sonraki seviyeorijinalinde Judy ve Peter’ın annesini oynayan Bebe Neuwirth’ten bir kamera hücresi vardı. Orijinal film oyuncu kadrosundan başka kamera hücrelerinin de yer alma olasılığı Jumanji 4 Bu ihtimal dışı değil ama Grier’in bu çağrıyı alıp almayacağını […]

OG Jumanji Yıldızı Yeni Devam Filmleri İçin Kendilerine Yaklaşılıp Yaklaşılmadığını Açıkladı

Özet

  • Orijinalde Alan’ın çocukluk arkadaşını oynayan David Alan Grier Cumanjiyeni devam filmlerine katılması istenmedi.
  • En son Cumanji devamı, 2019 Sonraki seviyeorijinalinde Judy ve Peter’ın annesini oynayan Bebe Neuwirth’ten bir kamera hücresi vardı.
  • Orijinal film oyuncu kadrosundan başka kamera hücrelerinin de yer alma olasılığı Jumanji 4 Bu ihtimal dışı değil ama Grier’in bu çağrıyı alıp almayacağını zaman gösterecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Orijinal Cumanji yıldız David Alan Grier, yeni devam filmleri için kendilerine başvurulup başvurulmadığını açıklıyor. Chris Van Allsburg’un klasik çocuk romanlarından uyarlanan 1995 yapımı film, Judy ve Peter Shepherd’ın (Kirsten Dunst & Bradley Pierce) oyuncularını oyunun iç dünyasına taşıyan büyülü bir masa oyunu oynamasını konu alıyor. Onlarca yıldır oyunun içinde sıkışıp kaldığı için çocukluğunda kaybolan Alan’ı (Robin Williams) serbest bırakmaları gerekiyor. Grier, Alan’ın polis memuruna dönüşen çocukluk arkadaşı Carl Bentley’i canlandırdı.

Şimdi Screen Rant ile konuşan OG Cumanji Star, şu anda geliştirilmekte olan yeni bir devam filmi için geri dönmelerinin sorulup sorulmadığını açıkladı Jumanji 4. Grier yeni bir devam filminde rol almayı çok istediğini söylese de henüz kendisine bir teklifte bulunulmadı. Grier’in aşağıda neler söylediğine bakın:

Evet, çoğunlukla benim tarafımdan [laughs]. Biliyorsunuz, bir nevi stüdyonun mülk sahibi olabileceği bir alandayız. Mülkün yeniden başlatılmasını istiyorlar ancak orijinal mülke atıfta bulunan hiçbir şeyi istemiyorlar. Bu, partnerinizden boşanmanıza ama onun soyadını kullanmanıza benzer. Ama bu tam bir yeniden başlatma.

İlgili
Tüm Jumanji Filmleri En Kötüden En İyiye Sıralandı

Jumanji serisi Jumanji: The Next Level’ın piyasaya sürülmesiyle devam ediyor, ancak diğerleriyle karşılaştırıldığında nasıl? İşte tüm Jumanji filmlerinin sıralaması.


Jumanji’nin Devam Filmleri Nelerdir?

Shelly bir haritaya bakarken Fare, Dr. Cesur Yürek ve Ruby uzaklara bakıyor.

Sonrasında Cumanjivizyona girdikten sonra, filmin “devam filmleri” olarak pazarlanan üç sinema gösterimi yapıldı; ilki 2005’ti Zathura: Bir Uzay Macerası. Bir yan ürün olarak kabul edilir, Zathura hiçbir atıfta bulunmadı Cumanjiçünkü benzer bir olay örgüsü içeriyordu ve aynı zamanda Chris Van Allsburg’un bir kitabına dayanıyordu. Zathura Danny ve Walter Budwing’in (Jonah Bobo ve Josh Hutcherson) kendilerini uzaya götüren gizemli bir masa oyunu oynamaya başlamalarını konu alıyor. Resmi bir devam filmi, Jumanji: Ormana hoş geldiniz, 2017’de gösterime girdi. Filmde yeni karakterler yer alıyor ve orijinal oyunculardan hiçbiri rollerini yeniden üstlenmek için geri dönmüyor.

Filmde Dwayne Johnson, Jack Black, Kevin Hart, Karen Gillan, Nick Jonas ve Bobby Cannavale rol alıyor. Modern bir bakış açısı benimsiyor ve kendilerini oyunun yeni bir versiyonunda sıkışmış bulan dört gencin hikayesini anlatıyor. CumanjiVideo oyunu. Gençler, oyundan kaçmak için tehlikeli görevleri tamamlaması gereken yetişkin avatarlar olarak kapana kısılmış durumda. Jumanji: Sonraki Seviyedevamı Ormana hoşgeldin, 2019’da gösterime girdi ve orijinal kadro üyelerinden biri olan Bebe Neuwirth’in geri dönüşünü gördü. Judy ve Peter’ın annesi Nora Shepherd rolünü tekrarladı. CumanjiFilmin sonuna doğru bir kamera hücresinde.

Jumanji Franchise’ında Sırada Ne Var?

Jumanji 4 başlığı oyuncu kadrosunun bir resminin üzerine karalanmış

Cumanji franchise devam edecek Jumanji 4 onaylandı ve geliştirilme aşamasında ve Johnson, Hart, Jack ve Gillan’ın geri dönüşünü göreceğiz. Ancak Johnson’ın önceki çekim taahhütleri projeyi geciktirdiği için yayın tarihi yok. Hakkında çok az şey bilinmesine rağmen Cumanji 4, kredilerin ortası sahnesi Jumanji: Sonraki Seviye karakterlerin oyundan gerçek dünyaya kaçtığını görüyoruz. Grier geri sorulmadığını itiraf etse de kendisinden ya da diğer orijinal film oyuncularından bir kamera hücresi gelme olasılığı söz konusu değil. Ancak öyle görünüyor ki bir Jumanji 4 Stüdyo yeni dünyaya odaklandığından, kamera hücresi orijinal oyuncu kadrosunun geri dönebileceği en uzak noktadır Cumanji yaratıldı.

Kaynak: Screen Rant

Jumanji <a href=film Posteri 1995″ style=”display:block;height:auto;max-width:100%;” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2023/08/jumanji-movie-poster-1995.jpg”/>
Cumanji

Jumanji, yönetmen Joe Johnston’ın yönettiği ve Robin Williams’ın başrol oynadığı bir aksiyon-macera komedi filmi. İki yetim kardeş, oğulları yıllar önce kaybolan eski Parrish ailesinin yaşadığı bir eve taşınır. İkili, “Jumanji” olarak bilinen gizemli bir masa oyunu oynamaya başladıklarında, daha sonra bilmeden kayıp Alan Parrish’i ve ancak oyunu bitirdikleri takdirde durdurulabilecek diğer orman temalı tehlikeleri serbest bırakırlar.

Yayın tarihi
15 Aralık 1995
Döküm
Robin Williams, Kirsten Dunst, David Alan Grier, Bonnie Hunt, Jonathan Hyde, Bebe Neuwirth

Yazarlar
Jonathan Hensleigh, Greg Taylor, Jim Strain

Hikaye Yazan
Greg Taylor, Jim Strain, Chris Van Allsburg

Teknory