Gizli Bir Instagram Hesabını Görüntüleyebilir misiniz?

Çoğu sosyal medya platformunda olduğu gibi, Instagram da kullanıcıların hesaplarını herkese açık yapmalarına veya gizli tutmalarına izin verir. İkincisi, çoğu kullanıcının kullanıcıyla arkadaş olmadan yayınlanan içeriği ve önemli profil ayrıntılarını göremediği anlamına gelir. Özel bir Instagram hesabını görüntülemek istemek alışılmadık bir durum değildir. Belki de eski bir arkadaşına ne gönderdiğini göstermeden neler yaptığını görmek istiyorsun. […]

Gizli Bir Instagram Hesabını Görüntüleyebilir misiniz?

Çoğu sosyal medya platformunda olduğu gibi, Instagram da kullanıcıların hesaplarını herkese açık yapmalarına veya gizli tutmalarına izin verir. İkincisi, çoğu kullanıcının kullanıcıyla arkadaş olmadan yayınlanan içeriği ve önemli profil ayrıntılarını göremediği anlamına gelir.

Özel bir Instagram hesabını görüntülemek istemek alışılmadık bir durum değildir. Belki de eski bir arkadaşına ne gönderdiğini göstermeden neler yaptığını görmek istiyorsun. Belki başarılı bir hesaba göz atmak ve kendi hesabınız için fikir edinmek istersiniz. Sebep ne olursa olsun, gizli bir Instagram hesabını görüntülemenin bazı yolları vardır.

Bu makale size özel Instagram hesaplarını görüntüleme hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğretecek. Ancak, birisinin yayınladığı her şeyi görebileceğinizin garantisi yoktur. Artık bunun mümkün olduğunu belirlediğimize göre, tüm seçeneklerinizi gözden geçirelim.

Kullanıcıyı takip et

Gizli bir Instagram hesabı görmenin ilk, en güvenilir ve ahlaki açıdan kabul edilebilir yolu, yalnızca bir takip isteği göndermektir. Bunu zaten denediyseniz ve işe yaramadıysa, daha fazla seçenek için kaydırmaya devam edin, ancak nasıl yapacağınızdan emin olmadığınız için veya özel kullanıcının kabul etmeyeceğinden endişe ettiğiniz için henüz bir takip isteği göndermediyseniz , bu bölüm tam size göre.

Bir takip isteği göndermeden önce, kullanıcının bunu kabul etme olasılığını artırmak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır. İşte öğrendiklerimiz:

  • Ortak arkadaşlarınız olsun (ne kadar çok, o kadar iyi)
  • Diğerlerinin yayınları üzerindeki herkese açık yorumlarıyla etkileşime geçin
  • Profilinizin eksiksiz olduğundan ve ilginç yayınlarınız olduğundan emin olun
  • Kendinizi tanıtmak (veya yeniden tanıtmak) için onlara doğrudan bir mesaj gönderin

Hazır olduğunuzda, Instagram’da bir takip isteği gönderme zamanı. Yapmanız gerekenler:

  1. Açık instagram mobil cihazınızda veya bilgisayarınızda. Kullan Aramak görmek istediğiniz kullanıcının profilini bulma seçeneği. Ardından, kullanıcıyı seçin.
  2. Tıklamak Takip etmek talebi göndermek için.

Diğer kullanıcının takip isteğinizi kabul ettiğini varsayarsak, tüm gönderileri dahil hesabının tamamına göz atabilirsiniz (dikkat edin Hikayelerini izleyince anlarlar), ancak isteğinize olumlu yanıt vermezlerse denemeniz gerekir. diğer yöntem.

Ortak Bir Arkadaşa Sor

Fazla çaba gerektirmeyen bir başka iyi seçenek de ortak bir arkadaşa sormaktır. Tanıdığınız biri ilginizi çeken kullanıcıyı takip ettiği sürece, ondan gizli profili görmenize izin vermesini isteyebilirsiniz. Ancak, hangi arkadaşların karşılıklı olduğunu nasıl anlarsınız?

Neyse ki, Instagram size hangi arkadaşlarınıza sormanız gerektiğini söyleyecektir. Başka bir kullanıcının ortak arkadaşlarını şu şekilde görebilirsiniz:

  1. Açık instagram ve özel kullanıcının profiline gidin.
  2. yanındaki profil resminin altındaki bağlantıya dokunun. Bunu takiben.
  3. Son olarak, karşılıklı arkadaşların bir listesini göreceksiniz.

Listede gezinin ve size yardımcı olabilecek bir arkadaş bulun. Ortak arkadaşınız yoksa, önce başkalarıyla arkadaş olmayı deneyebilirsiniz.

Özel bir Instagram Hesabını Görüntülemek için Google’ı kullanın

Bir takip isteği göndermek istemiyorsanız ve isteğin ne zaman onaylanacağına (veya sahibinin kabul edip etmeyeceğine) dair hiçbir fikriniz olmadan beklemek istiyorsanız, Google’ı denemek isteyebilirsiniz.

Bu numara, internet arama motorlarının unutmadığı fikrine dayanmaktadır. Kişiler Instagram’a katıldıkları anda erişim kısıtlamaları koyabilse de, birçok kullanıcı bunu markalarını başarılı bir şekilde oluşturduktan sonra yapıyor. Google, hesap herkese açıkken yaptıkları tüm paylaşımları saklar ve bu bilgileri hızlı bir arama ile sağlar. Tek yapmanız gereken kişinin adını girmek, sorgunuza Instagram’ı eklemek ve ardından arama düğmesine basmak.

Bir Google araması pek sonuç vermezse, diğer sosyal medya hesaplarını da kontrol edebilirsiniz. Çoğu insan, özellikle farklı pazarlara girmek ve bir platformu diğerine tercih eden kullanıcıları etkilemek isteyenler olmak üzere birden fazla sosyal medya hesabı çalıştırır. Bir kişinin Instagram biyografisi, diğer sosyal medya hesaplarını çok daha hızlı bulmanıza yardımcı olabilecek ipuçları verebilir.

Ayrıca, bir fotoğraf bulacak kadar şanslıysanız, bir fotoğraf seçebilir ve sizi Facebook veya LinkedIn sayfalarına yönlendirebilecek ters bir görsel araması yapabilirsiniz.

Bu şekilde, ihtiyaçlarınız için yeterli olabilecek bir fotoğraf kitaplığı veya başka yararlı bilgiler keşfedebilirsiniz.

Gizli bir Instagram Hesabını Görüntülemek için Sahte Instagram Profili kullanın

Daha gizli olmak istiyorsanız, hedefin gözünde meşru görünen “sahte” bir Instagram profili oluşturmayı içeren Truva Atı’nı konuşlandırabilirsiniz. Daha sonra bir takip isteği sunabilir ve onay için bekleyebilirsiniz.

Bu numaranın işe yaraması için yaratıcı olmanız ve özel hesabın sahibini etkilemek ve kararlarını etkilemek için adımlar atmanız gerekir. Örneğin, elit bir tüccar olduklarını ve özel bir Instagram hesabı aracılığıyla bu meslekte nasıl başarılı olunacağına dair ipuçlarını paylaşmayı sevdiklerini varsayalım.

Gerçek hesabınız aracılığıyla bir takip isteğinde bulunmak, özellikle ticaret bilgileri veya diğer bazı ilgili ayrıntılarla ilgili değilse, muhtemelen işe yaramayacaktır. Bu nedenle, ticaret dünyasının önemli konularıyla ilgili bir düzine videoyla tamamlanan, seçkin bir tüccarınkine benzeyen yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Hatta bir dizi trend olan endüstri külçelerini ekleyebilir ve pazarın mevcut durumu hakkında bir veya iki görüş belirtebilirsiniz; bunların tümü, özel hesap sahibinin bağlantı kurmak isteyeceği bir kullanıcı izlenimi yaratır.

Özel bir Instagram Hesabını Görüntülemek için bir Instagram Görüntüleyici Sitesi kullanın

Etik ve değerlerinize aykırı olabilecek sosyal medya kanallarını taramanın veya sahte hesaplar oluşturmanın tüm zorluklarıyla uğraşmak istemiyorsanız, tüm işi sizin yerinize yapacak özel Instagram görüntüleme araçlarını denemek isteyebilirsiniz.

Platformdaki hemen hemen tüm özel hesapların kilidini açmanıza yardımcı olduğunu iddia eden bir düzineden fazla Instagram görüntüleme sitesi var. Bazıları, siz bunu yaparken tam bir anonimlik vaat edecek kadar ileri gider.

Ancak, bu araçların adil bir oranı çalışmıyor ve çoğuna güvenilmemelidir. Sonunda, sosyal medya hesaplarınıza sızmak için kullanılabilecek değerli kişisel verilerinizi vermek zorunda kalabilirsiniz.

Bu nedenle bu siteleri önermiyoruz, ancak tavsiye ederseniz dikkatli ilerlemeniz önemlidir. En azından, neyle uğraştığınıza dair size daha iyi bir fikir verebilecek incelemeleri ve diğer bilgileri aramak için ayrıntılı geçmiş kontrolleri yapmalı ve çevrimiçi kaynakları taramanız gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Gizli Instagram hesapları hakkında sahip olabileceğiniz diğer soruların yanıtları burada.

Birinin Hikayesini bilmeden görüntüleyebilir miyim?

Ne yazık ki hayır. Instagram Hikayeleri, içerik oluşturucuların gönderilerini kimin görüntülediğini görebildiği, sosyal medyanın ender yönlerinden biridir. Birinin Hikayesini görüntülerseniz, içeriklerini izlemek için kullandığınız Instagram hesabını görürler.

Birinin Takip isteğimi kabul edip etmediğini nasıl bileceğim?

Başka bir kullanıcı Takip isteğinizi kabul ettiğinde Instagram size bir bildirim gönderecektir. Ayrıca kabul ettiklerini de söyleyebilirsiniz çünkü Takip etmek düğmesi olarak değişecek Takip etme.

yasal ol

Gizli bir Instagram hesabını görüntülemekte sorun yaşıyorsanız, bir takip isteği göndererek ve onay bekleyerek yasal işlem yapmanızı öneririz. Ayrıca herkese açık gönderilerini aramayı deneyebilir veya Twitter ve Facebook gibi diğer sosyal medya platformlarında bulabilirsiniz.

Bu işe yaramazsa bazı üçüncü taraf uygulamalar, birinin özel Instagram materyalini görüntülemenize yardımcı olabilir. Ancak, bu tür araçları kullanmadan önce gereken özeni göstermek önemlidir.

Kırmayı başardığınız bazı özel Instagram hesapları var mı? Bunu nasıl yaptın? Aşağıdaki yorumlar bölümünde yer alalım.

Teknory