GM’nin Tesla Varış Noktası Şarjına Cevabı Sonunda Yayılıyor

Programın başlatılmasından bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, GM bugün duyurdu, yaklaşık 1000 kayıtlı bayisi var ve ilk şarj istasyonlarını Wisconsin ve Michigan’daki yerlere kurdu. GM, Ocak 2023’te Buick, Cadillac ve GMC bayilerini kapsayacak şekilde genişlemeyi planlarken, 2022’nin başlarında katılım için ilk başvuruda bulunan Chevrolet bayileri oldu. Şu anda, Kuzey Amerika’daki tüm GM […]

GM’nin Tesla Varış Noktası Şarjına Cevabı Sonunda Yayılıyor

Programın başlatılmasından bir yıldan biraz daha uzun bir süre sonra, GM bugün duyurdu, yaklaşık 1000 kayıtlı bayisi var ve ilk şarj istasyonlarını Wisconsin ve Michigan’daki yerlere kurdu. GM, Ocak 2023’te Buick, Cadillac ve GMC bayilerini kapsayacak şekilde genişlemeyi planlarken, 2022’nin başlarında katılım için ilk başvuruda bulunan Chevrolet bayileri oldu. Şu anda, Kuzey Amerika’daki tüm GM bayilerinin neredeyse dörtte biri katılıyor.

Wisconsin’de ilk yerler arasında Marshfield’daki iki park, bir kütüphane ve bir spor kompleksi yer alıyor. Bu arada Michigan, Owosso’da ilk istasyonlar Memorial Healthcare Wellness Center’da bulunuyor. GM, kullanıma sunmanın ardından Delaware, Georgia, Illinois, Indiana, Kansas, Ohio ve Washington eyaletindeki bayilerin şarj cihazlarını taktığını göreceğini söyledi.

Bununla birlikte, GM’nin Bayi Topluluğu Ücretlendirme Programını Tesla’nın Hedef Şarj Cihazlarından ayıran şey, erişimdir. Tesla’nın Seviye 2 şarj noktalarından birini kullanmak için şu anda bir Tesla arabaya ihtiyacınız olacak. GM, aksine, standart J1772 fişleri kullanıyor ve elektrikli araç sürücülerinin prize takmak için GM marka bir EV’ye sahip olmaları gerekmeyecek.

Teknory