GoDaddy’nin yeni e-ticaret platformunun meşgul çevrimiçi satıcılar için işi kolaylaştırmasının 4 yolu

Çevrimiçi ürün veya hizmet satan yeni bir işletme kurduysanız, çevrimiçi varlığınızı yönetmekten envanteri takip etmeye kadar her şeyi halletmek için gün içinde asla yeterli zaman olmadığını bilirsiniz. Müşteri yolculuklarının inceliklerini anlamak ve en etkili otomatikleştirilmiş süreçleri oluşturmak için doğru araçlara ihtiyacınız var. Niş bir tüketici endüstrisindeyseniz, bu zorluklar daha spesifik veya özelleştirilebilir çözümler gerektirebilir. Ancak […]

GoDaddy’nin yeni e-ticaret platformunun meşgul çevrimiçi satıcılar için işi kolaylaştırmasının 4 yolu

Çevrimiçi ürün veya hizmet satan yeni bir işletme kurduysanız, çevrimiçi varlığınızı yönetmekten envanteri takip etmeye kadar her şeyi halletmek için gün içinde asla yeterli zaman olmadığını bilirsiniz. Müşteri yolculuklarının inceliklerini anlamak ve en etkili otomatikleştirilmiş süreçleri oluşturmak için doğru araçlara ihtiyacınız var. Niş bir tüketici endüstrisindeyseniz, bu zorluklar daha spesifik veya özelleştirilebilir çözümler gerektirebilir.

Ancak GoDaddy kısa bir süre önce, büyüyen işletmelerin ayrıntılı ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış yeni, her şeyi kapsayan bir hizmet başlattı. GoDaddy’nin Yönetilen WooCommerce Mağaza teklifiyle(yeni bir sekmede açılır), Çevrimiçi satıcıların bir web sitesini yönetmek için saatler harcadığı günler geride kaldı. İşte WordPress’te iş yürütmeyi çocuk oyuncağı haline getiren bu yeni platformdan nasıl yararlanabileceğiniz.

Sitenizi istediğiniz gibi özelleştirin

Büyüyen işletmeler için esneklik, GoDaddy’nin Yönetilen WooCommerce Mağazaları çözümünün merkezine yerleştirdiği ve öncelik verdiği önemli bir ihtiyaçtır.(yeni bir sekmede açılır). Bu her şey dahil platform, ister ürünlerle ister üyeliklerle çalışıyor olun, iş yapma biçiminizi değiştirir. Satabileceğiniz ürün sayısı veya oluşturduğunuz personel hesapları konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur ve çevrimiçi ve yüz yüze satışlarınızda işletmenizin performansını takip edebilirsiniz. GoDaddy’nin Yönetilen WooCommerce Mağazaları, hiçbir ek ücret ödemeden 25’ten fazla premium uzantıyla gelir, bu nedenle WordPress’in bilinen esnekliğine ve gelişmiş işlevselliğine sahip olursunuz. 59.000 ek eklentiye erişimle, işletmeniz ölçeklenirken kolayca daha fazla eklenti ekleyebilirsiniz ve en iyi yanı, yazılımınızın her zaman güncel tutulacak olmasıdır.

GoDaddy, Mağazalarını üç farklı planla sunar, böylece işiniz büyüdükçe kolayca daha fazla özellik ekleyebilirsiniz. Yolda bir engelle karşılaşırsanız, yardımcı olabilecek WooCommerce uzmanlarına 7/24 erişebilirsiniz. Hemen düzeltmeniz gereken bir sorunu halletmek için ertesi güne kadar bekleyecek zamanı karşılayamadığınızda bu büyük bir avantajdır.

Her şeyi tek bir yerden yönetin

WordPress, özelleştirme yetenekleriyle sevilse de, sitenizi korumak için gereken çeşitli platformların hacmi nedeniyle düzenli kalmak da zor olabilir. Eh, GoDaddy ile Yönetilen WooCommerce Mağazaları(yeni bir sekmede açılır) Artık, işinizi büyütmek ve tam olarak istediğiniz gibi satış yapmak için ihtiyacınız olan her şeyi kontrol etme gücü veren tek bir kontrol paneline sahipsiniz – üstelik bunu yapmak için hangi şifreleri veya eklentileri eklemeniz gerektiğini bulma zahmetine katlanmadan. Pazarlama ve envanter yönetiminden nakliye ve ödeme işlemlerine kadar bu yeni platformda her şey yerleşiktir.

Web sitenizi yeni bir platforma taşımanın gerektirebileceği iş miktarını iki kez düşünüyorsanız, GoDaddy bu konuda da yardımcı olabilir. Mevcut WordPress sitenizin GoDaddy’nin ilgi çekici yeni platformuna taşınmasına yardımcı olabilecek canlı bir WooCommerce uzmanıyla konuşmak için 1-480-366-3546 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

teknoloji korkularınıza veda edin

Çevrimiçi satışa yönelen tüm girişimciler bunu hemen başaramayacak. Bazılarımızın bununla uğraşacak zamanı ya da enerjisi yok, özellikle teknoloji anlamak için biraz fazla teknik hale geldiğinde. Ancak GoDaddy’nin yeni platformunda, yazılım, eklentiler ve uzantılar gibi tüm teknik unsurlar sizin yerinize halledilir ve GoDaddy’nin WooCommerce uzmanlarından oluşan ekibi tarafından otomatik olarak ve düzenli olarak güncellenir, böylece siz gerçekten işinizi yürütmeye odaklanabilirsiniz. Gelişmiş işlevsellik için 59.000’den fazla eklenti arasından seçim yapabilirsiniz; bu, genellikle diğer e-ticaret çözümlerinde karşılaşacağınız kısıtlamalara kıyasla tam bir tezat oluşturur. Bir defada 30 gün boyunca depolanan sitenizin ücretsiz otomatik günlük yedeklemeleri sayesinde, ihtiyacınız olursa önceki yinelemeye kolayca geri dönebilirsiniz.

GoDaddy uzmanları, teknolojinizi optimum performans ve güvenilirlik için ayarlar ve daha hızlı sayfa yükleme süreleri sağlamak ve müşteri dönüşümlerini iyileştirmek için WooCommerce mağazanızın ışık hızında çalışmasını sağlar. Ek olarak, sitenizi en yaygın güvenlik tehditlerinden korumaya yardımcı olmak için kötü amaçlı yazılım taraması ve kaldırma dahildir.

Daha fazla platformda satış yapabilir ve daha fazla tasarruf edebilirsiniz

Satış yapılacak daha fazla platform, bir çevrimiçi girişimcinin hayalidir. Ancak ürünlerinizi yeni pazarlara eklemek ve envanterinizi birden çok platformda yönetmek sıkıcı ve zaman alıcı olabilir ve ürünlerinizi kaç platformda satacağınızı etkileyebilir.

GoDaddy’nin yeni platformundan şahsen ve Amazon, Walmart, Etsy veya eBay gibi çevrimiçi pazaryerlerinde ve tek bir eklenti indirmeden sosyal kanallarda kolayca satış yapabilirsiniz, böylece her zaman müşterilerinizin tam önünde olacaksınız. Ayrıca, platformda önceden etkinleştirilen GoDaddy Payments sayesinde, Apple Pay gibi dijital cüzdanlar da dahil olmak üzere tüm önemli ödeme türlerini kolayca kabul edebilirsiniz. Bonus: Bu yeni platform çözümü, en düşük işlem işlem ücretleri(yeni bir sekmede açılır) diğer önde gelen sağlayıcılarla karşılaştırıldığında ve endişelenecek gizli kurulum ücretleri veya uzun vadeli sözleşmeler yoktur.

Basit ifadeyle, GoDaddy’nin WordPress için Yönetilen WooCommerce Mağazaları çözümü(yeni bir sekmede açılır) çevrimiçi satıcıların tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için doğru araçları sağlayan türünün tek örneği bir tekliftir. Her biri üç plan(yeni bir sekmede açılır) işinizi tam olarak istediğiniz gibi düzene sokmak ve ölçeklendirmek için bir dizi özellik düzenleyin. Hangisini seçeceksin?

Teknory