Görünüşe göre Google, Bard’ın en güçlü katmanı için size ödeme yaptırabilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi TL;DR Kod satırları Bard Advanced’in üç aylık ücretsiz deneme sürümüyle geldiğini gösteriyor. Görünüşe göre Google, Bard Advanced için ücret almayı planlıyor. Kod satırları aynı zamanda Bard Advance’in Google One’ın bir parçası olabileceğini de öne sürüyor. Aralık ayında Google, Bard’ın daha gelişmiş bir sürümünü 2024’ün başında piyasaya süreceğini duyurdu. Henüz bir […]

Görünüşe göre Google, Bard’ın en güçlü katmanı için size ödeme yaptırabilir

Edgar Cervantes / Android Otoritesi

TL;DR

  • Kod satırları Bard Advanced’in üç aylık ücretsiz deneme sürümüyle geldiğini gösteriyor.
  • Görünüşe göre Google, Bard Advanced için ücret almayı planlıyor.
  • Kod satırları aynı zamanda Bard Advance’in Google One’ın bir parçası olabileceğini de öne sürüyor.

Aralık ayında Google, Bard’ın daha gelişmiş bir sürümünü 2024’ün başında piyasaya süreceğini duyurdu. Henüz bir çıkış tarihimiz olmasa da, Bard Advanced’in ücretli bir sürüm olabileceğine dair ipuçları var.

Geliştirici ve siber güvenlik meraklısı Bedros Pamboukian tarafından fark edilen Bard web sitesinde, Bard Advance’in üç aylık ücretsiz deneme sürümüyle geleceğini öne süren kod satırları var gibi görünüyor. Bu, Google’ın Bard’ın en güçlü kademesini çıktığında ücretli abonelik haline getirmeyi planlayabileceğini gösteriyor.

merhaba, Bard Advanced 3 ay boyunca ücretsiz olacak ve sizin de Google One’a ihtiyacınız olacak, iyi eğlenceler

ürünün üretimde olması onun hazır olduğunu ve test edilmekte olduğunu gösterir (şu anda bir deneydir)

Ücretsiz denemeye ek olarak, artık kullanılmayan bir Google One bağlantısı (https://one.google.com/explore-plan/bard-advanced) da bulundu. Bard Advanced ile Google One arasındaki bağlantının ne olduğu belli değil ancak ücretli katmanın Google One’ın bir parçası olması mümkün. Bard Advanced’in hizmet içinde bağımsız bir katman olması da mümkündür.

X (eski adıyla Twitter) kullanıcısının da belirttiği gibi, chatbot muhtemelen şu anda Google tarafından test ediliyor. Bu nedenle Bard Advanced’in kullanıma sunulması çok uzun sürmeyecek.

Google, Aralık ayında Gemini AI modelinin kullanıma sunulmasıyla aynı zamanda Bard Advanced’i duyurdu. Şu anda Gemini’nin üç sürümü bulunmaktadır: Nano, Pro ve Ultra. Nano, AI modelinin mobil uyumlu bir versiyonu olacak şekilde tasarlanırken Pro, şu anda Bard’a güç veren versiyondur. Ultra’nın bu yılın başında piyasaya sürülmesi planlanıyor ve Bard Advanced’e güç veren model olacak.

Görünüşe göre Google, Bard’ın en güçlü katmanı için size ödeme yaptırabilir

Teknory