Hashira Training Arc Filmi Amerika’da Gösterim Tarihini ve Resmi Fragmanını Aldı

Özet Crunchyroll yaklaşan oyunun resmi fragmanını yayınladı İblis Avcısı: Kimetsu no Yaiba -Hashira Eğitimine- finali bir araya getirecek film Kılıç Ustası Köyü Arkı ve dizinin ilk bölümü Hashira Eğitim Arkı. film, Şubat 2024’ten itibaren dünya çapında sinemalarda gösterime girecek ve Amerika’da gösterim tarihi 23 Şubat olacak ve belirli şehirlerde özel etkinlikler düzenlenecek. Dördüncü sezonu İblis […]

Hashira Training Arc Filmi Amerika’da Gösterim Tarihini ve Resmi Fragmanını Aldı

Özet

  • Crunchyroll yaklaşan oyunun resmi fragmanını yayınladı İblis Avcısı: Kimetsu no Yaiba -Hashira Eğitimine- finali bir araya getirecek film Kılıç Ustası Köyü Arkı ve dizinin ilk bölümü Hashira Eğitim Arkı.
  • film, Şubat 2024’ten itibaren dünya çapında sinemalarda gösterime girecek ve Amerika’da gösterim tarihi 23 Şubat olacak ve belirli şehirlerde özel etkinlikler düzenlenecek.
  • Dördüncü sezonu İblis avcısıthe Hashira Eğitim Arkı, İlkbahar 2024 anime sezonunda Crunchyroll’da izlenebilecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Çıtır çıtır sahip olmak yeni için bir fragman yayınladık İblis avcısı film. İblis Avcısı: Kimetsu no Yaiba -Hashira Eğitimine- son bölümü birleştirecek İblis Avcısı: Kılıç Ustası Köyü Arkı ayrıca yeni sezonun ilk bölümü; İblis avcısı: Hashira Eğitim Arkı. Ayrıca tiyatro yayın takvimi de paylaşıldı. Filmin 23 Şubat 2024’te Kuzey Amerika’da gösterime girmesi planlanıyor.

Fragman 18 Ocak’ta yayınlandı. Crunchyroll’un YouTube kanalı Şirketin duyuruları ile birlikte X (eski adıyla Twitter) hesabı ve instagram. Merakla beklenen duyuru, filmin bu Şubat ayında dünya çapındaki sinema salonlarında hem IMAX sinemalarında hem de diğer büyük premium sinemalarda gösterime gireceğini belirtiyor.

Filmin düzenli sinema gösterimlerinin yanı sıra, filmin açılışını kutlamak için seçili şehirlerde dünya çapında özel canlı etkinlikler de düzenlenecek. İblis Avcısı: Kimetsu no Yaiba -Hashira Eğitimine- başlatıyor dördüncü sezonu İblis avcısı2024 yılının bahar aylarında piyasaya sürülmesi planlanıyor.


Demon Slayer: Hashira Eğitimine 23 Şubat 2024’te Sinemalarda

Koyoharu Gotouge’nin orijinal mangasından uyarlanan Ufotable tarafından yapılmıştır.

Ayrıca film için dünya çapındaki şehirlerde özel konukların yer alacağı bir dizi özel tanıtım canlı etkinliği de gerçekleştirilecek: İblis avcısı seslendirme sanatçıları ve yapımcıları:

2 ve 3 Şubat

Tokyo

10 Şubat

New York

11 Şubat

Seul

17 Şubat

Meksiko ve Singapur

18 Şubat

Cakarta

24 Şubat

Paris ve Taipei

25 Şubat

Londra ve Hong Kong

Yeni filmin Şubat 2024’teki açılışının ardından, Şeytan Avcısı merakla beklenen dördüncü sezon, Hashira Eğitim Arkı, 2024 Baharının başında Crunchyroll’da yayınlanabilecek. Anime serisinin dördüncü sezonunun kesin çıkış tarihine ilişkin daha spesifik ayrıntılar muhtemelen yakında açıklanacak.

İlgili
Demon Slayer 4. Sezon Yayın Penceresi Fragmanla Onaylandı

Demon Slayer’ın Hashira Eğitimi bölümünü kapsayan 4. sezonu 2024’te geri dönecek.

Fragman, dizinin son üç sezonundan karelerin geri dönüşüyle ​​açılıyor. İblis avcısı, anime serisindeki önemli anları sergiliyor. Daha sonra, filmin odaklanacağı sekiz Hashira’nın her birinin karelerinden oluşan bir dizi var.: Tengen Uzui (eski Ses Hashira), Shinobu Kocho (Böcek Hashira), Muichiro Tokito (Sis Hashira), Mitsuri Kanroji (Aşk Hashira), Obanai Iguro (Yılan Hashira) Sanemi Shinazugawa (Rüzgar Hashira), Gyomei Himejima (Taş Hashira), ve Giyu Tomioka (Su Hashira). film, bu sekiz Hashira ve baş kahraman Tanjiro Kamado’nun Muzan’la yüzleşecek kadar güçlü olma yolculuklarını konu alacak.

Demon Slayer 4. Sezon 2024 İlkbaharında Yayınlanacak

Anime ve manga serisi İblis avcısı Bir iblise dönüşen küçük kız kardeşi Nezuko Kamado’yu korumak için iblis avcısı olmaya yemin eden sadık bir ağabey olan Tanjiro Kamado’yu takip ediyor. Tanjiro, daha güçlü iblis avcılarının yanında eğitim alır, kendisi gibi diğer hevesli iblis avcılarıyla arkadaş olur ve yolculuğunda karşılaştığı kötü adamlarla savaşır. İnsanlığı savunma ve sevgili kız kardeşini kurtarma misyonuyla Nezuko’yu tekrar insana dönüştürmenin bir yolunu arıyor. Animenin önceki üç sezonu da şu anda hem Crunchyroll hem de Hulu’da yayınlanabiliyor.

Dördüncü sezonu İblis avcısı şok edici 3. sezon finalinden bu yana merakla bekleniyordu. İblis Avcısı: Kılıç Ustası Köyü Arkı. Dünya çapındaki tiyatro gösterimi etkileyici 140 ülkeye yayılacak ve tanıtım amaçlı dünya turunda birçok üye yer alacak. İblis avcısıoyuncu kadrosu. Bu gelişmeler dikkate alındığında hayranlar dizinin 4. sezonuyla ilgili daha heyecan verici haberler bekleyebilirler. İblis avcısı çok yakında. İlkbahar 2024’ün resmi çıkış tarihi Hashira Eğitim Arkı ufukta var, yani şimdi yetişmek için mükemmel bir zaman İblis avcısı gelecek yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum.

Kaynak: Crunchyroll (YouTube), @Crunchyroll (X), Anime Haber Ağı, Animasyon Dergisi

Crunchyroll’da izleyin

Teknory