Golden Sun ve Devam Filmi Gelecek Hafta Nintendo Switch Çevrimiçi Kütüphanesine Katılıyor

Golden Sun ve devamı olan Golden Sun: The Golden Age, önümüzdeki hafta Nintendo Switch Online kütüphanesine katılıyor. 17 Ocak’ta bu iki klasik Game Boy Advance oyunu tüm Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi aboneleri tarafından oynanabilecek. Bunları henüz daha önce oynamadıysanız, muhtemelen hayatınızda oynamış biri vardır. Ve iyi bir nedenden ötürü, bundan çokça bahsetmeleri de […]

Golden Sun ve Devam Filmi Gelecek Hafta Nintendo Switch Çevrimiçi Kütüphanesine Katılıyor

Golden Sun ve devamı olan Golden Sun: The Golden Age, önümüzdeki hafta Nintendo Switch Online kütüphanesine katılıyor. 17 Ocak’ta bu iki klasik Game Boy Advance oyunu tüm Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi aboneleri tarafından oynanabilecek.

Bunları henüz daha önce oynamadıysanız, muhtemelen hayatınızda oynamış biri vardır. Ve iyi bir nedenden ötürü, bundan çokça bahsetmeleri de iyi bir şans. Golden Sun mükemmel bir RPG’dir ve devamı, hikayenin ve sihir ağırlıklı dövüşlerin daha da fazlasını sunuyor. Bu oyunlara aşina değilseniz aşağıdaki fragmana göz atın:

“Altın Güneş oyunu, mütevazı Vale köyünden Aleph Dağı’nın mistik zirvelerine kadar, sihir kullanan genç kahramanlar Isaac, Garet, Ivan ve Mia’yı, kadim Simya gücünün evlerine salınmasını engelleme arayışına sokar. Weyard dünyası” bir basın bülteni okuyor. “Maceraları onları kasabalara, mağaralara ve zindanlara götürürken kurnaz düşmanlarla, kafa karıştırıcı bulmacalarla ve büyülü yeteneklerini (Psynergy) mutlak sınırlarına kadar zorlayan destansı zorluklarla karşı karşıya kalırlar. Yol boyunca Djinn olarak bilinen gizemli yaratıklardan yardım alırlar. güçlü büyülerin ve durdurulamaz saldırıların kilidini açmak için kahramanlara Psinerjilerini kullanmalarında yardımcı olan.”

Altın Güneş’in doğrudan devamı olan devam filmi The Lost Age’de hikaye, benzersiz bir değişime sahip başka bir genç sihir kullanıcısı olan Felix’i konu alıyor.

Her iki oyunda da ortak oynanış özelliği var, yani isterseniz bir arkadaşınızla Vale’de maceraya atılabilirsiniz, ancak her ikisinin de oyunlara erişimi olması gerekir.

Altın Güneş ve Altın Güneş: Kayıp Çağ, 17 Ocak Çarşamba günü Nintendo Switch Çevrimiçi Genişleme Paketi kitaplığına çıktı.

Bu kütüphaneyi merak ediyorsanız, abonelikle sunulan tüm NES, SNES, Game Boy, N64, Sega Genesis ve GBA oyunlarını burada bulabilirsiniz.


Gelecek hafta Altın Güneş oyunlarına göz atacak mısın? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow