Poohniverse Korku Filmi İçin Unstrung Çekim Başlangıç ​​ve Gösterim Penceresi Açıklandı

Özet Pinokyo: Gerilmemiş klasik kukla hikayesine bol miktarda pratik kan ve yüksek öldürme sayısıyla R dereceli, benzersiz bir bakış açısı sunacak. Yaklaşan film Ocak 2025’te gösterime girecek ve Rhys Frake-Waterfield’ın yönetimi altında Pinokyo’yu kanlı bir patlamayla Poohniverse’e tanıtacak. Serbest bırakılmasının ertelenmesi kararı Pinokyo: Gerilmemiş Her bölüme sinemalarda başarılı olmak ve önceki filmlerin hatalarından ders çıkarmak […]

Poohniverse Korku Filmi İçin Unstrung Çekim Başlangıç ​​ve Gösterim Penceresi Açıklandı

Özet

  • Pinokyo: Gerilmemiş
    klasik kukla hikayesine bol miktarda pratik kan ve yüksek öldürme sayısıyla R dereceli, benzersiz bir bakış açısı sunacak.
  • Yaklaşan film Ocak 2025’te gösterime girecek ve Rhys Frake-Waterfield’ın yönetimi altında Pinokyo’yu kanlı bir patlamayla Poohniverse’e tanıtacak.
  • Serbest bırakılmasının ertelenmesi kararı
    Pinokyo: Gerilmemiş
    Her bölüme sinemalarda başarılı olmak ve önceki filmlerin hatalarından ders çıkarmak için nefes alma alanı vererek franchise’dan faydalanabilir.GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yayınlanan iki filmi ve hâlihazırda yapımının çeşitli aşamalarında olan iki filmiyle, Çarpık Çocukluk Evreni ile ilerlemektedir Pinokyo: Gerilmemişfilminin çekimlerinin başlama ve yayınlanma zamanları ortaya çıktı. Selamlayan: Winnie-the-Pooh: Kan ve Bal 2Ortak yazar/yönetmen/yapımcı Rhys Frake-Waterfield’in ortak yazarı/yönetmeni/yapımcısı olan film, çocukluk klasiklerinin kamuya açık alan tabanlı korku uyarlamaları serisini sürdürecek ve kanlı bir saldırıya girişirken hayata geçirilen adı geçen kuklanın etrafında dönecek. İlk olarak 2024’ün başlarında onaylanan filmin, 2024’ün sonlarında vizyona girmesi bekleniyordu. Bambi: Hesaplaşma Ve Peter Pan’ın Neverland Kabusu.


Şimdi, film/global/pinocchio-horror-winnie-the-pooh-blood-and-honey-universe-1236005898/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik öyle bir haber getirdi ki Pinokyo: Gerilmemiş sadece çekimlere başlamakla kalmadı, aynı zamanda ilk başta beklenenden daha geç bir gösterim aralığını da planlıyor. Şu anda uluslararası haklarını Cannes’da satan filmin, Çekimlerin Eylül 2024’te başlaması ve Ocak 2025’te vizyona girmesi planlanıyor bir sonraki taksit için geçici olarak planlandı Çarpık Çocukluk Evreni. Frake-Waterfield ayrıca yönetmenliğini üstleneceği yeni filmden neler beklenebileceğine dair bir ipucunu da aşağıda paylaştı:

Bu, Pinokyo’nun son derece benzersiz ve R dereceli bir tasviri olacak; yüksek öldürme sayısı, orijinal hikayenin altüst edilmesi ve pek çok pratik kan içeriyor. Pinokyo’nun Poohniverse’e gelişini büyük bir coşkuyla karşılayacağım.


Pinokyo: Unstrung’un Daha Sonra Yayınlanması İyi Bir Şey


Frake-Waterfield yönetmenliğinin onayı Pinokyo: Gerilmemiş şaşırtıcı bir şey olarak geliyor Filmin kamera arkası ekibi şu ana kadar gizli kaldı. Ayrıca sadece birkaç ay sonra geliyor Winnie-the-Pooh: Kan ve Bal 2 Frake-Waterfield ve yapım ortağı Scott Chambers’ın yeni filmle ilgili planları hakkında kapsamlı bir sunumla sinemalarda gösterime girdi. TCUbu da içerir Bambi: Hesaplaşma, Peter Pan’ın Neverland KabusuChambers’ın yazıp yönettiği geçiş etkinliği Poohniverse: Canavarlar Birleşiyor ve üçüncüsü Kan ve Bal film.

Winnie-the-Pooh: Kan ve Bal 2
Öncekine kıyasla mütevazı bir kritik başarı olarak kabul edildi; eleştirmenlerden %53, izleyicilerden %80 onay alırken, ilki sırasıyla %3 ve %50’ye sahipti.


Geri çekilme kararı Pinokyo: Gerilmemiş‘in yayınlanma penceresi şöyle görünüyor benzer şekilde başka gecikmelere de yol açacaktır TCU‘in listesiözellikle de Canavarlar Birleşiyor. Marvel Sinematik Evreni gibi diğer büyük seriler kendilerini genel yayın modellerini yeniden ayarlarken bulurken, Frake-Waterfield korku serisinin bölümleri arasında biraz nefes alma alanı olmasını sağlamak, çeşitli filmlerin başarılı olması için daha iyi bir fırsat sağlıyor. kendi hakları. Çocukluğu değiştiren korku filmlerinin özel tür nişi, sinemaseverler arasında genel bir ayrım yaratan bir konu ve onlarla aşırı doygunluk hissi zaten bir tartışma konusu haline geldi.

İlgili

Winnie-The-Pooh Korku Crossover Evreninde Gelecek Her film

Winnie-The-Pooh Korku Evreni, klasik masallara yeni korkunç sürprizler getirmeye hazırlanıyor; şu ana kadar serideki onaylanmış tüm filmler.


Zaten kötü şöhrete sahip bir örnek, aşağıdaki çalışmalarda yer alan birden fazla Mickey Mouse tabanlı projedir. Vapur Williesevgiliyle birlikte kamuya açık alan eklemesi Disney maskotu artık dört farklı korku filminin yüzü. Yine de Pinokyo: Gerilmemiş Kendini hala franchise kardeşlerine oldukça yakın bir şekilde yayınlarken bulabilir, geniş sürümünde hızla büyüyen bir alt türde tek başına durmasını sağlamak, Frake-Waterfield ve ortaklarını güvence altına almak için uzun bir yol kat edecektir. Sadece önceki taksitlerden gerekli dersleri almakla kalmıyor, aynı zamanda umut verici bir gelecek kuruyoruz.

Kaynak: film/global/pinocchio-horror-winnie-the-pooh-blood-and-honey-universe-1236005898/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Pinokyo Unstrung Temp <a href=film Posteri” data-img-url=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2024/01/pinocchio-unstrung-temp-movie-poster.jpg” src=”https://static1.srcdn.com/wordpress/wp-content/uploads/2024/01/pinocchio-unstrung-temp-movie-poster.jpg” style=”display:block;height:auto;max-width:100%;”/>
Pinokyo: Gerilmemiş

Winnie the Pooh: Blood and Honey gibi kamuya açık korku filmlerinin arkasındaki stüdyodan Pinocchio: Unstrung geliyor. Bu korku-gerilim filminin 2024 yılında vizyona girmesi bekleniyor ve gerçek bir çocuk olmaya çalışan orijinal kuklanın yeni ve dehşet verici bir versiyonu olacak.

Stüdyo(lar)
Pürüzlü Kenar Productions

Distribütör(ler)
ITN Stüdyoları, Premiere Eğlence Grubu

Teknory