En iyi Setapp fırsatı: Mac için %29 indirim

TL;DR: Bir yıllık Setapp Kişisel Mac Planı aboneliği 66,97 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %29 tasarruf etmenizi sağlar. Yakın zamanda kendinize yeni bir Mac veya MacBook aldıysanız, paranızın karşılığını en iyi şekilde alacak uygulamaları arıyor olabilirsiniz. App Store’un ücretli ve abonelik tabanlı programları arasında gezinmek yerine bir yıllık Setapp aboneliği alabilirsiniz. Setapp üyeliği, 240’tan […]

En iyi Setapp fırsatı: Mac için %29 indirim

TL;DR: Bir yıllık Setapp Kişisel Mac Planı aboneliği 66,97 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %29 tasarruf etmenizi sağlar.


Yakın zamanda kendinize yeni bir Mac veya MacBook aldıysanız, paranızın karşılığını en iyi şekilde alacak uygulamaları arıyor olabilirsiniz. App Store’un ücretli ve abonelik tabanlı programları arasında gezinmek yerine bir yıllık Setapp aboneliği alabilirsiniz. Setapp üyeliği, 240’tan fazla Mac uygulamasına sınırsız erişim sağlar. Sınırlı bir süre için, ilk yılınızı sadece 66,97 £ karşılığında alın.

Setapp, Netflix gibidir, ancak Mac uygulamaları içindir. Tek bir abonelik ücretiyle, Mac’inizde kullanmak üzere yüzlerce üretkenlik, iş veya yaratıcı uygulamanın yanı sıra düzenli olarak eklenen yeni uygulamalara sahip olabilirsiniz. Seçimlerinizi keşfetmek ve istediğiniz kadar indirmek için masaüstü uygulamasını indirmeniz yeterli. Lütfen bu aboneliğin yalnızca Mac uygulamaları için olduğunu unutmayın; iOS uygulamaları için ek bir ücret gerekir.

Mevcut uygulamalardan bazılarına göz atın:

  • CleanMyMac X, performansını artırmak için bilgisayar dosyalarınızı ve ayarlarınızı temizlemenize yardımcı olur.

  • Meeter, Zoom veya Google Meet görüşmelerine tek bir platformda katılmanıza olanak tanır; bu, uzaktan çalışanlar veya çevrimiçi öğrenciler için harikadır.

  • Downie, YouTube, Vimeo veya FaceBook’tan video indirmenize izin verir.

  • Oturum, en yüksek verimlilik için programınızı ve görevlerinizi sıralamanıza yardımcı olur.

  • Ulysses, yazma projeleriniz için bir metin düzenleyici ve yayınlama aracıdır.

  • ClearVPN, genellikle coğrafi olarak engellenen akış hizmetlerindeki içeriğin kilidini açar.

Setapp aboneliği alarak, birden fazla uygulama aboneliğine kaydolmanıza veya beğenmeyeceğiniz bir program için ödeme şansınızı denemenize gerek kalmaz. Kitaplığa göz atın, denemek istediğiniz uygulamaları indirin ve aslında kullanmayacağınız her şeyi silin. Sevdiğiniz ve sakladığınız uygulamalar, ek uygulama içi satın almalar veya reklamlar olmadan kullanılabilecektir.

Setapp’ın ilk yılını sadece 66,97 £ karşılığında alın ve yeni favori uygulamalarınızı ve araçlarınızı keşfedin.

Teknory